Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5,3 kilós kislányomnál kipróbá...

5,3 kilós kislányomnál kipróbálhatom már a Huggies Premium 3-as (5-9 kg) pelenkát? Vagy ez még túl nagy lenne neki?

Figyelt kérdés
Most Pampers-t használunk, de mivel végig alussza az éjszakát, reggelre általában kicsit pisis a rugija. Ezért szeretnék kipróbálni valami mást. Esetleg ajánlanátok valamit aminek gumis a hátulja is?
2011. nov. 12. 18:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Simán használhatjátok már a nagyobbat is.
2011. nov. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom...nekem 5600 a fiam és 61 cm de a huggies az pont hatalmas rá...fél testét beteríti:))és középen egymásra érnek a fülek, úgy meg kell húzni.Úgyhogy tegnap vettem pampers premium care-t 3-ast.

Szerintem inkább 3as pamperst vegyél (vagy most az van??)

2011. nov. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
2-es pamperst használunk, new babyt meg sleep and playt is vettem. Ezek 3-6 kg-ig vannak, és úgy gondoltam, hogy ez kellene még. De nem tudom, hogy ha ez elfogy, akkor milyet vegyek. Általában hátul a derekánál lesz pisis, és ezen talán segíthetne a derékgumírozás, ugye?
2011. nov. 12. 19:54
 4/16 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem a huggies nem jött be, mikor 5,5 kiló volt a fiam. Most, 6 kilón felül jó, most nem folynak ki belőle a dolgok. Pamperst vegyél, 4-9 kg-osat, active baby, vagy premium care-t, és az jó lesz!
2011. nov. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nálunk a 3-as Huggies Premium kb.7 kilósan volt jó a fiamra, a combjánál nagyon elállt a pelenka "gallérja", pedig jó husis volt.A Pampersből mindig úgy váltottunk, hogy +1kg, -1kg (tehát 5 kilósan már a 3-as /4-7kg/ pont jó volt rá de a kettes/3-6kg/szorította). Liberóból is jó lehet rá a 3-as, de a Huggies és a Happy Bella biztos nagy lenne (ezeket próbáltuk).
2011. nov. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
A kislányom születése óta pamperst használunk,semmi gondunk vele.De én csak az active babyt veszem.A Huggiesról annyit egyszer én is vettem 3-ast,szinte minden éjjel pisis volt a kislányom.Most liberonk van annak gumis a hátulja,az is jó.
2011. nov. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Mi szerintem 5,5 kiónál még az egyes pamperst használtuk. :) Most majdnem 7 kiló, most nőttük ki a kettest, de még elhasználom.

Ismerősnek nem jött be a huggies, de mindenkinek más. Első babánál csak a libero volt jó...

2011. nov. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

A tegnapi kettes válaszoló vagyok. Nekem a nagyobb gyereknél bejött a huggies (de már csak olyan 4-es méretben) mivel vékony volt és a derékgumírozás nagyon jó volt, mert nem folyt mindenfelé a pisi reggelre.

Tehát azért teljesen ne vesd el majd a huggiest lehet később pont az lesz jó:))

Amúgy a pampersek azonos méretben kisebbek mint más pelus, de teljesítményre ugyanannyit bír, tehát 3-as pamperst nektek is!! :)

2011. nov. 13. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Az én fiam is ekkora. Én kipróbáltam a tescos pelenkát 4kg-tól és meglepetésemre jobb, mint a pempers. Nem mindig a márkás a jobb. Az éjszakákat jól bírja, pedig éjjel is sokat szopizik a fiam.
2011. nov. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
És valaki használt közületek Liberot? Csak most még az a baj vele, hogy 5 kg-tól jó, és ezért nem mertem azt sem kipróbálni, talán picit később. És annak nem tudjátok gumírozott a dereka?
2011. nov. 13. 12:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!