Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adjak helyette? Kisfiam 1...

Mit adjak helyette? Kisfiam 1 éves. Kb 2 hete nem hajlandó meginni az esti és reggeli tápszert. Vettem helyette tejitalt abba beleiszik, kb 100ml aztán annyi. Próbáltam már mindkettőbe cukrot, kakaót tenni de egyszerűen nem kell neki.

Figyelt kérdés
A védőnő meg csak azt hajtja,hogy napi fél liter tejalapúnak meg kell lenni. De egyszerűen nem kell neki. A sima tejet még nem akarom próbálni,mert elég beteges. Megvárom a tavaszt. Másnál is van ilyen,hogy babája nem iszik tápszert,vagy tejet?
2011. jan. 14. 13:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha eszik reggelire mást meg vacsira,lehet nem éhes...mi igy szoktunk le a tápszerről...bólogass a védőnőnek h megissza,igen,ha csak ezt tudja szajkózni.
2011. jan. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én azt értem hogy nem akarsz még neki tejet, de mi van ha azt meg meginná? Nem tudhatod addig amíg meg nem kóstoltatod vele, és akkor legalább ennyit meginna, még mindig jobb mint a semmi amennyit most iszik. Nem?
2011. jan. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tejalapú élelmiszer, nem feltétlen tápszer vagy tejital, tej. Ide bele tartozik a joghurt, túró, krémtúró, tejföl, stb is.. Ha ezeket rendszeresen kapja,( akár úgy, hogy a főzeléket tejföllel habarod) akkor ez is beleszámít..meg minden amiben tej, tejtermék van.
2011. jan. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én soha nem néztem/em, megvan-e a fél liter tejalapú.

A lányom most 22 hós, még 2-3x ciczik, tejitalt akkor issza meg reggelnte, ha olyan kedve ven.

Tejterméket (natúr joghurt, házi túrókrém, sajt) eszik.

Szerintem számolok és méregetek?

2011. jan. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

hogy függ össze hogy nagyon beteges és ezért nem akarsz neki rendes tejet adni???Na mindegy

Nálnk se itta meg a tápszert 11 hós kora óta,semilyen tejalapú dolgot sem.Kapott 1,5%-os tejből kakaót.Jah és csak este fogadta el reggel nem:-(

Napközben mindig kapott krémtúrót,rudit,tejszeletet.Vannak babák akiknél nincs meg a napi fél liter és semmi bajuk....

Most hogy kap vitamint(19 hós)elég jól issza a kakaót meg a tejet is:D

2011. jan. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az enyem semennyi tapszert nem hajlando meginni.Igaz, meg szopizik, de szerintem nem sok tejem van mar. 9,5-10 honaposan probaltuk eloszor, azota folyamatos probalkozas, mndenfele tapszerrel, de nem megy. Azt csinalom, hogy a gyumolcsebe, joghurtjaba, fozelekebe rakom bele a port, de csak annyit, hogy ne nagyon vegye eszre.

Mar a tejpepet sem nagyon szereti. Januar vegen lesz 1 eves.

2011. jan. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!