Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hós babámnak csinálhatok...

10 hós babámnak csinálhatok vizes piskótát? A tojás fehérje miatt kérdezem, mert a sárgáját meg a lisztes dolgokat eheti.

Figyelt kérdés
2011. jan. 14. 14:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Én adtam ilyenkor néha olyat,amiben volt fehérje. Hiszen kunyizott tőlünk. Semmi baja nem lett. De pl tojásrántottát még nem adnék 10 hónaposan. Piskótát igen.
2011. jan. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
én már csináltam neki tojás sárgájából bundás kenyeret...megette és nem lett tőle semmi baja...de azért nem csinálom sokszor(eddig egyszer)ő is evett már olyan dolgokat amiben van fehérje ezért gondoltam hogy csinálok uzsira egy piskótát...
2011. jan. 14. 14:36
 3/7 A kérdező kommentje:

amúgy köszi hogy írtál...:)

szerintem csinálok...már mindent evett ez a gyerek...pontosan mert kunyizik...:)

és hála eddig semmi baja nem volt...

2011. jan. 14. 14:38
 4/7 anonim ***** válasza:

Mi bizony ettünk tojásrántottát is, lágy tojást is 10 hónaposan. Attól függ ki mikor kezdi a hozzátáplálást. Mi korán elkezdtük, nem volt tej.

Nyugodtan adhatsz neki, pláné ha te készíted és tudod mit ettél bele.

2011. jan. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

az én fiam 3 hónapig szopizott utána a tápszert alig ette így kénytelen voltam orvosi tanácsra elkezdeni a hozzátáplálást...így ő is elég hamar hozzászokott az ízekhez...oké megnyugodtam...megyek és csinálom is...nyami...:)))))

köszi

2011. jan. 14. 14:44
 6/7 anonim ***** válasza:
Kivárnám még azt a két hónapot, nem tudhatod h nem lesz e allergiás rá.
2011. jan. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Második vagyok,

Tetszett Picurodnak a piskóta?

2011. jan. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!