Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy is van ez a tojás bevezet...

Hogy is van ez a tojás bevezetés? Arra emlékszem, hogy a sárgájából picit először, majd többet, a fehérje később, de mikor kell elkezdeni? Mennyi idős korban adhatom először a sárgáját?

Figyelt kérdés
2010. aug. 24. 12:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
9-10 hónaposan sárga, 1 éves-13 hónapos kora körül fehérje.
2010. aug. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is így csináltam, mint az első. Nekem annak idején mondta a védőnő, hogy 15 hónapos korára mindenképpen adjak neki tojásfehérjét, merthogy az oltás amit 15 hónaposan kap, az tojásfehérjébe van ültetve (?) lehet, hogy nem pontosan ezt mondta, hogyü ltetve, de az tuti, hogy 15 hónapos korára már kellett, hogy találkozzon a szervezete a tojásfehérjével.
2010. aug. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sárgájából először egy negyedet és figyelni kell a székletét és a bőrét. Aztán köv. héten jöhet a fél sárgája, és így tovább növelve az adagot. Én még fehérjét nem adtam neki, 1 éves.
2010. aug. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszi

második gyerek és elfelejtettem már

kész őrület

2010. aug. 24. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!