Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a hordozóról?

Figyelt kérdés

[link]


Ilyen hordozót szeretnék. Vélemény? Érdemes?


2011. jan. 14. 15:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Nagyon is érdemes!!!! :-))) Ezerszer jobb, mint a kenguru, arról nem is beszélve, hogy kényelmesebb és sokkal hosszabban kihasználható.


Vélemények, tapasztalatok: [link]

2011. jan. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Érdemes, naná, hogy az! Jó választás! Bár a terpesze nem olyan széles, mint a Manducának, vagy ergo-nak, de nagyon jó kis hordozó ez. Mondjuk én Hajtka párti vagyok, de ez már részlet kérdés!

És persze újszülöttet inkább kendőbe, mei-tai-ba én csak 4-5 hónapos kortól raknám, tudom, hogy van hozzá újszülött szűkítő is.

2011. jan. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
bocsi, félre érthető voltam, tehát újszülöttet én kendőbe tenném, mei-tai-ba, csatosba csak 4-5 hónapos kortól.
2011. jan. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Újszülött szűkítővel bele tehetem a 7 hetes kislányomat? 5670 gramm.
2011. jan. 14. 22:01
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem a súlya a mérvadó, hanem hogy tudja-e tartani a fejét önállóan, illetve mekkora a terpesze. 7 hetes gyermekemet sose tenném csatosba, pedig az enyémben is van újszülött-szűkítő. Minimum a 3 hónapos kort várd meg. Addig rugalmas kendőt javasolok. Nagyon könnyű kezelni, előre meg lehet kötni magadon: http://www.youtube.com/user/foldizsuzsa1#p/a/u/2/PV0lIkX-uzA és aztán beletenni a babát. Ráadásul olcsó is. A Liliputi is árul, utána meg jó áron el tudod adni.


A csatos csak később lesz jó, de utána nagyon sokáig kihasználható.

2011. jan. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!