Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a járássegitőről?

Figyelt kérdés
[link]
2011. nov. 3. 09:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Dicsérik amazonon, egy hozzászólás volt, ami szerint magas babának nem kényelmes. Szerintem jópofa.
2011. nov. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Amúltkor a tesco-ban 9990 ft volt.Nézegettem is, de apa szerint hülyeség.Pedig a lányomnak nagyon tetszett, mert zenél és hangokat ad.Azt nem tudom, hogy a járássegítő funkcióját ki tudtuk volna-e használni, de bébitaxiként biztos.Mondjuk nekünk elég drága lett volna még akciósan is, ezért elvetettük a témát.Most meg már drága, de szerintem ha teheted akkor vedd meg, biztos tetszeni fog a babádnak!

Azért nézz szét több helyen is, hátha találsz olcsóbban!

10 hós kiscsaj anyuja

2011. nov. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Járássegítőnek felesleges, minden egészséges gyerek megtanul járni ilyen vackok nélkül is. Viszont motornak jópofa. (Bár én nem költenék ennyit rá, de ez meg már magánvélemény.)
2011. nov. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Akkor linkelek még kettőt, és ugy kérdezem hogy szerintetek melyiket vegyük meg?:)Melyiket tartjátok jonak?Vagy akár csak melyik tetszik külsőre jobban?


Köszönöm az eddigi véleményeket!:)


[link]



[link]

2011. nov. 3. 12:36
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem a 2. tetszik jobban. Egyébként igaza van aki írta, hogy megtanulnak járni ezek nélkül is. Olvastam, hogy van, hogy még késletetheti is a folyamatot a járássegítő, mert túlságosan függővé válhat a baba, és később fog teljesen önállóan járni. Viszont azt meg a saját gyerekemen láttam, hogy szeretnek valamit tologatni maguk előtt, nálunk műanyag ülőkét és fonott kosarat tologatott maga előtt pár hétig, nagyon élvezte, hogy "önállóan" tud közlekedni. :-) Szóval feltalálják magukat az otthoni körülmények között is. Én nem mondom azt hogy felesleges, el fogja szórakoztatni magát vele nagyon jól, de ha nem veszed meg, akkor sem marad le semmiről. Az én lányom 14 hónapos, kb 3 hétig tartott nála a tologatós időszak, most 2-3 hete vezetteti magát, és önállóan 3-4 lépést tud megtenni. Hamarosan egyedül fog már menni.


(1. voltam)

2011. nov. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!