Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák hány hónapos/éves...

Anyukák hány hónapos/éves volt a baba, amikor először töltöttetek nélküle egy estét a papával és mennyi idős volt, amikor először több napot?

Figyelt kérdés
2011. jan. 14. 19:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%
16 hónapos,és egyik sem volt még.Én már mentem el kétszer is a barátnőmmel szórakozni,az egyik 13 a másik 15 hónapos korában volt.11,5 hónapos koráig szoptattam,úgyhogy addig szóba se jött.
2011. jan. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%
A kislányom 2,5 éves. Most februárban lesz az első alkalom, hogy elmenjünk nélküle egy éjszakára. Sokáig szopott, még mindig többször ébred éjjelente, így eddig nem mertem. Meg nem is igazán volt rá alkalom, hogy menjünk.Remélem, addig végre végig fogja aludni az éjjelt.
2011. jan. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
85%
9 hónapos volt, amikor először elmentünk együtt étterembe, összejövetelre, szilveszterre, ez így mind egy hónapban volt, így jött ki. Több napra még nem hagytuk másra, most is még csak 10 hónapos és anyatejes.
2011. jan. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
15,5 hónapos a kisfiam, és holnap este megyünk először el itthonról egy szülinapi buliba. Kisfiamra addig itt nálunk a nagymamáék figyelnek. De már nagyon várom, nem voltam szórakozni idestova ... hmmm, nem is tudom, mióta már. :)
2011. jan. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
62%

Kezdetektől fogva eljárunk minden héten 1 este étterembe vacsorázni. Ilyenkor anyósom van velük. Úgyhogy esetemben ezt nem lehet hónapban mérni, mert ennél hamarabb is elmentünk nélkülük.


1 évesek elmúltak, mikor először hagytuk őket itthon több napra.

2011. jan. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
93%

hű, azért remélem, nem leszünk rossz szülőnek kikiáltva, de mi 6 hetes korában elmentünk egy hangversenyre, 5 hós korában szalagavatóra, 1 órás sétára pedig gyakran megyünk.


mind2 oldalon a nagyszülők szívesen babáznak, nyugodtan rájuk merjük hagyni, és legalább addig mi is töltődünk, mint házaspár.


kaptunk jegyesoktatáson olyan "receptet", hogy heti 1 óra, havi 1 nap, évi 1 hét kell kettesben, hogy tápláljuk a házasságunkat is. Most fél éves a Babus, ezért még csak 1-2 órára megyünk el kettesben, de szeretnénk később hosszabbra is.

2011. jan. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Utolsónak: elhiszed, hogy én is megtettem volna már előbb, ha lett volna rá lehetőségem? De sajna nem volt, így csak most tudjuk megoldani. Egyik nagyiék 100 km-re, másik nagyiék 200 km-re, ráadásul mindegyikük látástól Mikulásig dolgozik. Szóval nem egyszerű.

Én csak irigykedhetek az olyanokra, akik akár csak egy órára is le tudják "passzolni" a gyereket - a szó jó értelmében persze.

És dehogy gondollak ezért rossz szülőnek, ugyan már! :)

2011. jan. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
kb 3 hónapos volt, amikor nélküle töltöttünk 1 estét (lefejtem tejet, de aludt éjjel), de csak úgy, hogy esti programot szerveztünk, reggel már úgy ébredt és szopott, ahogy máskor. Kb fél éves volt, amikor ott hagytuk már nagymamánál is hétvégére, akkor már nem szopott. Több napot pedig kb 10 hónapos korában (3 nap).
2011. jan. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
68%
húha, mi elég hamar... Már első héten itthon elmentünk apával együtt ebédelni a fiunk nélkül, meg sokszor egy egy estét nem voltunk vele. Először 2 hónaposan hagytuk egész éjszakára a nagyszülőknél és 6 hónaposan több napig, mert külföldre utaztunk. Szerencsére a nagyszülökkel egy házban élünk, két külön lakásból áll a ház, ezért úgy szoktuk a szórakozást megoldani, hogy náluk elalszik és mikor hazaérünk levisszük hozzánk, így az éjszaka többi részér már otthon tölti. Nem hinném, hogy emiatt rossz szülők lennénk, jár nekünk is egy kis kikapcsolódás, ettől még nagyon szeretjük.
2011. jan. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok! Nekem 21 hónapos a kislányom de lehet ki fogtok nevetni, nem hagytuk még sem éjszakára sem több napra egyedül. Nekem nem megy ez. Pedig a nagyszülei is segítenek, de olyan lelkiismeret furdalásom lenne, és tudom hogy nem lenne gond belőle. Meg is tehetnénk igazából, hát lehet beleültettétek a fülembe a bogarat.
2011. jan. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!