Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hós babának lehet adni...

8 hós babának lehet adni Sedatif Pc-t? Hogyan?

Figyelt kérdés
2011. jan. 15. 16:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Minek?? hogy elnyomd a szeparációs szorongását? Nagyon rossz ötlet!!!!!!
2011. jan. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%

Ilyen kicsi babának minek adnál?Nem tudsz aludni vagy mi?

Esküszöm nem értem az embereket.Nekem is van itthon,de sosem jutna eszembe a fiamnak adni.:S

2011. jan. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Tudjátok egyszerűen nincs most lelki erőm ahhoz,hogy elmondjam a történetünket!Nem vitázok!Egyszerűen csak a Kisbabámon szerettem volna segíteni!Nem gyógyszerrel,hanem homeopátiával.Már mindent kipróbáltunk!Az orvos szerint majd kinövi,addig meg próbálkozzunk,hátha sikerül enyhíteni valamivel a problémán!Már bánom,hogy feltettem a kérdést....
2011. jan. 16. 14:47
 4/15 anonim ***** válasza:
0%

Jó, akkor másképp válaszolok:


NEM, nem lehet neki adni.

2011. jan. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
88%

És hogy a kérdésedre is válaszoljon valaki: IGEN, LEHET ADNI.

Napi 2 szemet, közvetlenül lefekvés előtt, és közvetlenül felkelés után. Én mozsárban törtem össze, majd cumisüveg kupakjába tettem, rá pár csepp víz, műanyag kanállal elkevertem, és megitattam a kisfiammal. Lehet Nurofenes vagy Panadolos adagolóval is adni, kinek hogy tetszik.

Másfél-két hétig adod - illetve amíg már látod, hogy hat -, majd utána még másfél-két hétig csak az estit, aztán elhagyhatod teljesen.


Nem kell, hogy elmeséld a történeted, el tudom képzelni, én is voltam ebben a cipőben. És hogy valami biztatót is írjak: már három nap után határozottan jobb lett a helyzet a Sedatiftól, és csak egy ilyen "kúrát" kellett tartanunk, azóta is minden éjszaka egyetlen hang nélkül alszik (már 16 hónapos lesz).

Minden jót Nektek!

2011. jan. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%

Kedves Banyuci, nem tudom észrevetted-e, hogy te vagy az egyedüli az egész oldalon, aki a sedatf pc-t ajánlgatja itt az anyukáknak. Pszichológiai szempontból tesz az rosszat a gyermeke személyiségfejlődésével, aki ilyen szereket ad a gyerekének. Nem ajánlott egyáltalán, csak mert a Te férjed ezt megtalálta (aki tudom, hogy nem szakember, nem ért hozzá) és a fiad természetesen alszik tőle (nyilván, hisz ez felnőtteknek való szer, egy 8 hónapos gyereknek miért nem hatna) nem kellene más anyukákat is ilyen hülyeségre bíztatni. Sajnos tudom, hogy mit okoz ez az egész, de a Te gyermekednek egészségére. Csak legalább másokat ne bíztatnál baromságra.


Kérdező, annyit hozzátennék neked is, hogy inkább írd le részletesen mi a baj és megpróbálunk segíteni. Épp ma írt egy anyuka, hogy bejöttek az itt kapott tippek, pedig a férje már kórházban is volt a kimerültség miatt. Szerintem 5 percet megérne, de te tudod.

2011. jan. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
96%

Csak hogy lásd, nem én vagyok az egyetlen, aki ajánlja, és már másoknak is segített (ahogy a camomilla és a viburcol fogzásra, és még sorolhatnám a homeós szereket),


A "baromság", ahogy te írod: [link]

"... gyermekeknek 14 éves kor alatt 4-szer 1 tabletta."


[link]

"A SEDATIF PC-t szedheti a család minden tagja, csecsemők, gyermekek, várandós anyukák, felnőttek és idős emberek is."


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kisgye..

"Igen segit! Persze nem kapja minden nap csak akkor mikor sok élmény éri és látom rajta, hogy nyűgős. Ilyenkor elaludni is nehezen szokott.

Elvileg az van a betegtájékoztatóban, hogy csecsemőknek a félrenyelés miatt nem ajánlják, de nekünk a doki mondta hogy 1 dl vízben oldjuk fel."



(és különben meg nem tudom, ki jogosított fel téged arra, hogy megszólíts, és a férjemet is minősítsd)

2011. jan. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Kisfiam véletlenül elküldte, szóval még folytatnám:


[link]

"Alvászavar:

SEDATIF PC, lefekvés előtt 1 tabletta, felébredéskor 1 tabletta

Homeopátiás komplex készítmény alvászavar kezelésére. Heteken keresztül is alkalmazható, nem tartalmaz nyugtatókat, nem okoz hozzászokást."


Még Vida Ági szerint is alkalmazható!

[link]

2011. jan. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
CSAK 5 olyan oldalt találtam, ami ezt a tablettát ajánlja, és még be se linkeltem azt az oldalt, amit a párom talált. Úgyhogy így okoskodj, drága!
2011. jan. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hogy válaszoltál a kérdésemre!:)
2011. jan. 19. 15:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!