Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Sedatif PC-t hogyan adjátok...

A Sedatif PC-t hogyan adjátok be egy 6 hónapos babának?

Figyelt kérdés
2010. jún. 21. 11:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Műanyag pohárba nagyon kevés víz, bele a Seda, felod, majd Nurofenes fecskendővel beadom. De adhatod persze MŰANYAG kanállal is!


Piciknek minden homeost így adunk.

2010. jún. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
miért kell neki nyugtatót adni? :-o
2010. jún. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
mert nem alszik,nagyon nyugtalan,rengetegszer felvan éjjel.
2010. jún. 21. 12:00
 4/19 anonim ***** válasza:
0%
és ezért nyugtatózol egy 6 hónapost???? :-o az orvosa tud róla?
2010. jún. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
a védőnő javasolta.vagy tudnál valami jót javasolni?csak velem van el,nem tudja az apja sem megnyugtatni.éjjel kb 5-6x ébred,nyűgös.a foga nem látszik,hogy jönne.chamomillát kap.vagy inkább adjak neki viburcolt?
2010. jún. 21. 12:13
 6/19 anonim ***** válasza:

Ugyanabban a szobában alszotok? Nálunk 6 hónapos és egy éves kora között 15-16 szor is kelt éjszaka, nálunk nem javasoltak semmilyen nyugtatót. (Bár apára és rám ránkfért volna 3-4 alvással töltött óra után :) )

A külön szoba segített, azóta esetleg ha beteg, akkor kell hozzá maximum 1-2 szer bemenni.

2010. jún. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
0%

hát pedig 6 hónaposan tuti a foga jön...a védőnődről meg megvan a véleményem :S


Következetességre és rutinra van szüksége, nem nyugtatóra...

2010. jún. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Első vagyok: ne törődj velük, igenis adható Sedatif egy 6 hósnak is. Az én lányom is kapta/kapja mert egy hiperaktív-gyanús sosem megnyugvó, irtózatosan izgága gyerek és nagyon sokszor nyűgös a foga miatt, nem azt mondom, h zaklatott, de semmiképpen sem nyugodt. Túlpörgős. És igen, a mi orvosunk is ajánlotta már 3-4 hónapos korától. Iszonyú impulzív gyerek, az ilyen típusoknak használ a Seda.

Ne úgy képzeljétek, hogy ettől aztán leszedálódik a gyerek...

Amúgy utána lehet guglizni, h milyen ártalmatlan gyógynövényekből áll és utána tessék szörnyűlködni...

2010. jún. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%
ismerem a gyógyszert, de nem tartom megoldásnak a gyerek nyugtatózását, inkább ki kéne deríteni a nyugtalanság okát és azt orvosolni...és 5 év múlva mit fogsz csinálni a gyerekkel, ha nem úgy viselkedik, ahogy te szeretnéd, akkor is lenyugtatózod?
2010. jún. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

12-22 vagyok

Nálunk is a foga miatt kelt 15-16szor is, de a Chamomillán kívül mást nem javasolt. Én is felvetettem a dokinéninknek a Sedatif PC lehetőségét, mire azt mondta, hogy ez a foga, nem kell erre a Seda. Pedig lehet egyszerűbb lett volna aludni éjszaka. Ahány orvos annyi szokás, ahány anya annyi vélemény.

Szerintem átvészelhető időszak, ha valóban csak a fogáról van szó.

2010. jún. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!