Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Segítség, mivel hogyan mossáto...

Segítség, mivel hogyan mossátok a baba-gyerek ruhát hogy szép maradjon az állapota? Főleg az újakra gondolok.

Figyelt kérdés

Nálam mindig olyan hamar bolyhos, szürkés kopottas lesz. Most is vettem új next ruhákat de már félek ráadni a gyerekekre, mert tudom mi lesz a sorsuk.

Másnál még használtan is olyan szép állapotúak maradnak.


2011. jan. 16. 12:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Kifordítva mosom, folyékony mosószert és sensitive öblítőt használok. Semmi extra.
2011. jan. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Dreftet használok (babás változatát)és szerintem nagyon jó!
2011. jan. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is kifordítva mosok mindent, folyékony mosószerrel, max. 40 fokon, műszálas programon, extra öblítéssel, de nem öblítővel, hanem ecettel.
2011. jan. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Értem. Köszönöm! És vízlágyítót használtok? Valami extra mosógépetek van, vagy normál középkategóriás? Nekem egy whirlpool van 3 éve volt 70 ezer nem a legolcsóbb de nem is vmi nagy extra.

Van aki azt mondta hogy a mosógépem rossz :(

Foltokat hogy szeditek ki? Még mosás előtt? Mert nekem kifordítva a ruhát bizony benne maradnak a foltok a műszálas programon.:(

2011. jan. 16. 13:25
 5/9 anonim ***** válasza:
A foltokat én rögtön ki szoktam mosni a ruhákból, van ami ki se jönne másképp! Én sose mosom össze a mi felnőtt ruháinkal a babáét és a színekre is figyelek, a sötéteket külön mosom, nekem sincs extra mosógépem, de a ruhácskák szépek maradnak!
2011. jan. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anniebianca ***** válasza:
A foltok kiszedésére használd az Amway előmosó spray-ét! Én azt használom, mosás előtt befújom a foltot, nekem eddig mindent kiszedett! Kb 3200 ft egy spray, de nagyon jó. Egyébként Persil mosóport és Lenor sensitivet használok, szépek maradnak a ruhák.
2011. jan. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Sima folyékony mosószer, amit mi is használunk + minden mosáshoz Vanish-t öntök.

A foltokat mosás előtt kb. 10 perccel befújom Ariel folteltávolítóval, még a cékla, barack is kijön.

40 fokos normál programmal mosok egy régebbi típusú Electrolux mosógéppel, a babának nem használtam soha öblítőt.

2011. jan. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, az jutott még eszembe, hogy nem túl magas fordulatszámon centrifugázol? Az nagyon hamar tudja roncsolni a textileket!
2011. jan. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem Indesit mosógépem van, Ariel mosóport használok és általában Coccolino vagy Lenor öblítőt. A babaruhákat 40fokon, fehéreket 50 fokon mosom. Folttisztítóként nekem az Ariel nem jött be, a Lidl-ben kapható saját márkatermékük W5 azt hiszem a neve, sokkal olcsóbb és nekem nagyon bevált (még apa olajos ruháinál is).
2011. jan. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!