Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A nyári babakelengye miben...

A nyári babakelengye miben különbözik a tavaszitól? és hogyan véded babádat a napsütéstől? Nyári babák anyukái?

Figyelt kérdés
2011. jan. 16. 13:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem sok mindenben.Kevesebb plüss rugit kell venned,meg vannak rövidnadrágosok is.

Pelenkát kell oda tenni a babakocsira.

Viszont egy újságban láttam,egy nőt aki feltalált egy olyat napernyőt,mint a szúnyogháló a babakocsira.Totál uv szűrős,viszont annyira átátszó mint egy nejlonharisnya.Keress rá.

2011. jan. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mi vettünk nagyon nagyon vékony anyag pelust, az jóval nagyobb is mint a normális vastagságú, és azzal takartuk le a fiunkat ha mentünk bárhova, akár séta, akár autó...sok ujjatlan, rövid ujja body, és nem kell túl sok pici rugdalózó, mi alig használtuk a kis méreteket is, juniban szültem.anyag pelenkából kb 10-15 van kellett is.
2011. jan. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem fázós a babám a mai napig, pedig már 19 hónapos. :) Júniusban szültem. Télen éjjel jól be kell öltöztetnem.


Nyárra

Rövid ujjú body, nálunk kellett a pamut rugi lábfejes-kezes abban aludt. Napközben sokat volt ébren, én sima tesco gazdaságos :) napozókat vettem neki van egy kis karja-lába része, kényelmes és praktikus viselet, hozzá pamut zoknika. Egy pléd éjjelre és hálózsák. Textilpelus. Volt 2 pulcsija mert 2 éve nyár eleje elég hideg volt, sőt 2 melegítő nacija is volt bolyhos béléssel.

Kis fülvédős pamutsapik védendő a fülecskéjét a hirtelen huzattól...félelmetes nálunk egyik-másik utca milyen huzatos.

Viszont védeni kell a naptól, mert nagyon vékony és érzékeny a bőrük. Mindig napernyő volt felette, vagy textilpelussal védtük. Kenni akkor még semmivel. Most már 50+-os fényvédővel.


Viszont utál öltözni több réteg ruhába :D Visít, de érzem, hogy fázik. Persze nem kell úgy képzelni, hogy agyonöltöztetem, de ha hideg hátul a nyakánál akkor ott már tenni kell...s nem tetszik neki az sem, hogy overál-kabát kell télen :D

2011. jan. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
50+-os naptejet vettem,de ettől függetlenül nem szabad közvetlen napfénynek kitenni a babát.és vettem a babakocsira napernyőt,azt arra tudom fordítani,amerről a nap süt,így nem éri a nap.nyárra lehet venni napozót a babának,ez tavasszal értelemszerűen még nem kell,és rugiból is vékonyabb pamutot,mint plüsst,mert abban megfőne.
2011. jan. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!