Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Koszmó 2 évesen? Ez gyakori/je...

Koszmó 2 évesen? Ez gyakori/jellemző?

Figyelt kérdés
Kislányom fejbőrén a hét végén vettem észre olyasmit, mint a koszmó. Pár hetes korában egy rövid ideig volt neki, de elég hamar eltűnt, pedig nem vittem túlzásba az olajozást fürdés/hajmosás előtt stb. Először most azt hittem, hogy valami étel ragadt a hajába, de ahogy tüzetesebben megnéztem, azt láttam, hogy szinte az egész fejtetej olyan. A homloka irányában jobban, a fejtetőn hátrafelé kevésbé, de azért ott is jelentős mértékben. Sárgás/barnás, zsíros, pikkelyszerű, piszkálgatásra lejön, olyan lemezes, és ha szedek le belőle, kicsit piros marad a fejbőre. Látszólag nem zavarja. Mit csináljak vele? Próbáljam meg a "klasszikus" kezelést? Orvosnak holnap tudom megmutatni.
2011. jan. 16. 16:21
 1/2 anonim ***** válasza:
testvérem gyerekének 5 évesen talált koszmót a fején az orvos, szóval lehet
2011. jan. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, előfordulhat. Használj BABE sampont, nekünk az nagyon jó volt! De azért talán a doki is mond valamit holnap.
2011. jan. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!