Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bendeguz, tetszik nektek ez a...

Bendeguz, tetszik nektek ez a keresztnev?

Figyelt kérdés
2009. febr. 2. 01:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
39%
nem
2009. febr. 2. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%

Nekem igen, sztem tök vagány, ilyen vásott kis kölyök név:)

Ismerek több Bendegúzt is.

2009. febr. 2. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
100%
Nekem nem... Talán azért, mert ez olyan gyerekes név. Szóval, pl. később, 20 éves korában már furának tűnhet, ha vkit Bendegúznak hívnak. Ráadásul becézni se nagyon tudom. Remélem a segítségedre voltam... :)
2009. febr. 2. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2009. febr. 2. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Isten orizz , kepzeld mar el tinikent, kesz katasztrofa lesz ezzel a nevvel az elete...
2009. febr. 2. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
a szomszéd kisfiú Bendegúz, és tök cuki. nekem ezért tetszik, de egyébként én nem adtam volna ezt a nevet a fiamnak. bár tényleg rossz kölyök benyomását kelti, és az jó:))
2009. febr. 2. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem édes. (Én 2 Bendegúzt is ismerek.)
2009. febr. 2. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
91%
Szia! Ismerek egy Bendegúz nevű kisfiút, igaz, neki a második keresztneve a Bendegúz, de mindenki így hívja. Nekem azóta nagyon megtetszett ez a név. Gyönyörű kisfiú és olyan igazi kis vagány, rosszcsont "Bendegúzos".
2009. febr. 2. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem csak annyira szép ez a név,hogy a 3 hónapos kis fiamat így hívják!!!!

Előttem szólóknak:

Lehet becézni,Bendi,Bende,Bendike...Bendegúz-gézengúz....és ha nagyobb lesz,akkor is hívhatják Bendibá-nak.Szerintem.De ott van neki a 2.neve a Krisztián,tehát van lehetősége.

És igen a név kötelez :-)

És az is tény,hogy mindenkinek szíve joga olyan nevet választani,amilyent akar.Nekünk ez tetszett,és akinek még most se tetszik(rokonok,ismik),így jártak!

2009. febr. 2. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
91%
most menö név és jóóó
2009. febr. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!