Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 éves babánál pici szájszag?

Mendy1025 kérdése:

2 éves babánál pici szájszag?

Figyelt kérdés
pár napja inkább délután, picit mintha szájszaga lenne manócskámnak.Nem tudom mitől lehet.Torka nem fáj,nem beteg,eszik ,iszik rendesen.Lehet mondjuk,hogy az üdítőtől van,amit iszik napközbe? Gyümölcsleveket iszik,főleg narancs,multivitamin,kubu. Vagy esetleg fogzás előjele? A hátsó 4 még nincs kint neki. Előre is köszi.
2011. jan. 16. 18:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Ő már nem baba, hanem kisgyerek!

Amúgy igen, a gyümölcslevektől akár piaszagú is lehet a kicsi szája.

Nem hiszem, hogy ezen aggódni kell!

2011. jan. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha viszont acetonszaga van,akkor beszélj az orvossal.
2011. jan. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én megmutatnám orvosnak!

Esetleg gennyes tüsszösmandula is lehet a háttérbe.

Ilyen korba még nem szokott szájszag lenni a gyerekeknél.

2011. jan. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Nigra ***** válasza:
a két éves már nem baba. de milyen jellegű a szájszag?
2011. jan. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
44%

Szia!

A BABÁDNÁL a fogzástól is lehet(sűrűn a fogacska kibújása elött) és a gyümilevektől is!

A 2 éves picikém nekem is baba és nem kisgyerek!!!


Kötöszködő, megkeseredett kismamák beszólása miért kell??? :o))) Tök nem lényeges ki minek tartja a gyermekét! Neeem???

2011. jan. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem,nem aceton szagú,és épphogy érezni,csak ha nagyon odahajolok a szájához.köszi a válaszokat.Ja,nekem igenis baba a 2 éves kisfiam.Én sem értem,ebbe miért kell belekötni,nem ez volt a kérdés lényege.Magát is babának hívja a kisfiam.Akinek meg nem tetszik,nem kell írni:) de köszi:)
2011. jan. 16. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!