Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek szép név a Milán?...

Szerintetek szép név a Milán? Nektek tetszik?

Figyelt kérdés
2011. jan. 17. 13:48
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
88%
szerintem szép név, de én nem adnám, a környékünkön csupán 5 van belőle.
2011. jan. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nagyon szép, nekem a kisfiam Martin, ha lesz maj öcsi Milánt szeretnék
2011. jan. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
Csodaszép!Ráadásul a jelentése:kedves!Nekem van egy 50-es ismerősöm,akit így hívnák,és a világ legkedvesebb,legmelegszívübb embere...ezért,amikor még nem is voltam terhes eldöntöttük,hogy ha kisfiúnk lesz,a Milán nevet kapja...ma már 2.5 éves,és kedves,csupaszív kisfiú.
2011. jan. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

Nekem annyira tetszik,hogy ezt adtam a fiamnak.

A mi környékünk nem bővelkedik ilyen nevű gyerekekkel, a játszótéren is egyszer hallottam. Nagyon szeretem, még egyszer ezt adnám.

2011. jan. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Amúgy az én kisfiamat is így hívják és azért vagyok rá kíváncsi mert én faluban lakom ami nem nagy és nincs másik Milán.
2011. jan. 17. 14:04
 6/29 anonim ***** válasza:
70%

Nekem nem tetszik, sosem tetszett.

Főleg, hogy tucatnév lett. Ismerősi körben van jónéhány Milán.

2011. jan. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Az én fiam is Milán apja választotta neki, akkor nem tetszett annyira, meg sokan mondják hogy milyen gyakori, de el se tudnék neki mást képzelni:)

Becézgetni is aranyosan lehet (mondjuk mi Milcsizni nem szoktuk) de Milu,Milus, Miló, Milka :)) és a jelentése is szép.

És itt nálunk az ovis csoportjában sincs Milán, sőt a mellettük lévő 2 másik csoportban se.

2011. jan. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
nekem nem tetszik bocsi de lényeg hogy neked igen
2011. jan. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
nekem tetszik,de nem zavar,ha másnak tetszik,és ezt a nevet adja a gyerekének.a brendonnal,brájennel és társaival ellentétben
2011. jan. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
A környékünkön is rengeteg ilyen nevű kisfiú van. Nekem nem tetszik , bocsi , de a milánói makaróni jut róla eszembe.
2011. jan. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!