Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős korukig kell egy...

Mennyi idős korukig kell egy babának szopnia, v tápszert enni?

Figyelt kérdés
pl ha 10 hósan elmegy a tejem akkor kell neki tápszer? v már nem? eszik mindent rendesen.v ha korábban? v mikortól nem kellenek enki ezek?
2011. jan. 17. 14:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy babának minimum 1 éves koráig tejalapúnak kell lennie a táplálkozásásnak,ami napi minumum fél litert jelent!
2011. jan. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Így van, legalább 1 éves koráig kell neki. Ha nincs tej, akkor tápszer mindenféleképpen.
2011. jan. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
az én kisfiam kb 9honapos koráig szopizott és bármilyen tejalapút akartam neki adni nem fogadta el ekkorára már ö is evett szinte mindent amit mi és elmentem a védőnőhöz azt mondta nem baj ha nem akar enni kár lenne erőltetni és ehet amit mi azt mondta.
2011. jan. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom,legalább 2 éves korig ajánlott szoptatni,1 éves korig tápszer,utána lehet junior italokkal helyettesiteni. De 2 éves korig a reggel-este szopi v babatej ajánlott.
2011. jan. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
7 hósak vagyunk, és szopizunk még, csak kíváncsi voltam... szeretnék is minél tovább szoptatni.
2011. jan. 17. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!