Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezhet, hogy 2 éves kislányo...

Létezhet, hogy 2 éves kislányom most lett asztmás? Az nem derült volna ki korábban?

Figyelt kérdés
2011. jan. 17. 20:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Tudtommal az asztma bármikor kialakulhat, nem születéskor dől el a dolog. Főleg ha volt valami betegsége, amiből szövődményként ez sült ki. Érdemes orvoshoz vinni.
2011. jan. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szia! Értem.

Voltunk orvosnál, és azért merült fel bennem a kérdés, mert asztmás tünetekre való gyógyszereket kaptunk. Az orvos ezt nem mondta, csak a betegtájékoztatókból derült ez ki számomra.

2011. jan. 17. 20:34
 3/7 anonim ***** válasza:
vidd gyermek-pulmonológushoz! inkább vizsgálják ki, nekem 6,5 éves koromban jött ki, öcsémnek 3 évesen. Ne szedjen olyat, ami nem biztos, hogy kell neki- főleg nem kivizsgálás nélkül, főleg, ha szteroid esetleg. csak jó tanács ;) (ja és most tünetmentes vagyok, 22/N)
2011. jan. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez jó! Nekünk a sárgaságra írt fel anno gyógyszert a gyerekorvos. Itthon néztem a tájékoztatót... Kiknek való a gyógyszer? Epilepsziásoknak.

Na, frankó! Már dobtam is a kukába.

Ne add neki a gyógyszert addig, amíg nem tuti, hogy asztmás!!!

2011. jan. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
22:03 vagyok, ne értsd félre, biztos jó orvos az orvosod, de ha rossz gyógyszert kap (mint anno én is), 7 évesen májmegnagyobbodása lesz, ami nem valami öröm, távol a szülőktől, stb. Szóval én szakemberhez vinném, ők tudják az okot. Kitartás!
2011. jan. 18. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

A város legjobb pulmonológusánál voltunk, a gyermekkkórház főosztályvezető főorvosánál. Nála nem ismerek jobbat, vakon bízom benne, csak nem tudtam, hogy ez a gyógyszer szteroid amelyet felírt, és csak itthon olvastam el a betegtájékoztatót. Ez kifejezetten asztmásoknak való, biztosan ez kell most a kicsimnek, nem kérdőjelezem meg egy pillanatra sem, mára már jobban is lett. Csak én azt nem tudtam, hogy az asztma már születésétől fogva jelen van-e, vagy pedig egyszer csak derült égből villámcsapás itt terem, minden előzmény nélkül. EZért tettem fel a kérdést. Kicsit félreértettetek, az első válaszoló kivételével.

Pénteken megyünk ismét kontrollra.

Köszi a válaszokat!

2011. jan. 18. 21:22
 7/7 anonim ***** válasza:

Ja, így már oké. Kicsit tényleg félreértettük. Én pl. azt hittem, hogy a gyermekorvosnál voltatok.

Sorry...

2011. jan. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!