Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szóljak az orvosnak? 3,5 hós...

Szóljak az orvosnak? 3,5 hós bébikém délelőtt alig eszik valamit pár napja (120 ml-t). A napi adagját este eszi meg, de az is max.750 ml, ami a 6 kg-jához kevés. Mondjuk ez annyira nem baj, mert gyarapodik, de ezzel a fura evéssel megriaszt.

Figyelt kérdés
2009. febr. 2. 14:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
annyit adj neki amennyit szívesen elfogad...ha nem fogy nincs gond de dokinak megemlítheted persze
2009. febr. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
mi 3 hósak vagyunk és olyan érdekes már nem fogy nálunk se ugy a kaja inkább nézelödik. cici után nem sír a potlásért, esetleg késöbb nyekereg gondolom más érdekli mosmár öket nem csak a tejcsi
2009. febr. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Az én kislányom holnap lesz 3 hónapos és az utóbbi napokban ő is furán eszik. Reggel, délelőtt van hogy csak 90-120-at szopizik. Este, meg 150-et. De azt is két részletben. Megáll büfizni, aztán elkezd vigyorogni és már alig lehet visszatenni cicire. Ritkán sikerül. Nem tudom, miért csinálja. De ettől függetlenül mégis rengeteget mosolyog, gőgicsél és van napi átlag 6 pisis pelusunk. Holnap kell mennünk tanácsadásra, a dokinál azért rákérdezek.
2009. febr. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
kedves 3.! nagyon hasonlóan viselkedik. tényleg lehet, h már nem csak a tejci érdekli:)!
2009. febr. 2. 15:02
 5/7 anonim ***** válasza:
Öt hós babám soha nem evett többet 150ml-nél. Most majdnem nyolc kg. Szerintem teljesen rendben van amennyit a babád eszik. Szerintem még olyan is lesz, hogy esetleg egyáltalán nem eszik, fogzás stb...nyugi ez tök normális. Ettől függetlenül mindig szólj az orvosnak, ha úgy érzed attól nyugodnál meg teljesen.
2009. febr. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
na ki is deritettük :) érdekes nekik a nagy villág. észre veszem hogy már nem csak a figurák hanem én is érdekes vagyok neki mert lese veszi a szemét rolam olyan édi igényel :))) 3 hónapos
2009. febr. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi! :)))
2009. febr. 2. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!