Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy segitsek neki? Olyan...

Hogy segitsek neki? Olyan kemény a kakija!

Figyelt kérdés
3 hónapos a fiam, tápszerezünk, nem volt váltás, mindig ezt ette. Itattam vele langyos cukros kamilla teát, annak sincs nagy hatása! Hogy könnyebitsem meg a kakilását? Szegénykém ugy sajnálom, tiszta piros a kis feje mikor erőlködik, és alig jön ki neki valami!
2011. jan. 18. 11:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
próbálj vele minél több folyadékot itatni.
2011. jan. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
2 3 deciket megiszik egy nap...! Mondjuk nem tudom hogy ez sok vagy kevés...? Tea és viz vegyesen
2011. jan. 18. 11:59
 3/9 anonim válasza:
100%

Jó erősre főzd a kamillateát, mert hashajtó hatása is van, és hívd fel a gyerekorvost, lehet kúpot kapni.

Vagy próbáld meg lázmérővel finoman ingrelni, és tornáztasd!

2011. jan. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Próbáltam már a lázmérőt...Nem történt semmi! Azért rossz mert akkor most állandóan kamilla teát itassak vele....?
2011. jan. 18. 12:02
 5/9 anonim válasza:
Kisfiam is hasfájós volt, próbáljatok tápszert váltani, nálunk az segített, egy csomót kipróbáltunk a Milupa vált be. Én csak kamillateát itattam vele, vmennyire segített, mi is mindent kipróbáltunk az Infacoltól kezdve mindent... Kitartás
2011. jan. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem a hasa fáj!!!! Hanem kemény a kakija!! Nincs hasfájás....!!!!
2011. jan. 18. 12:19
 7/9 anonim ***** válasza:
Az en babamnak is ez a baja,igaz mi csak 5 hetesek vagyunk,mar 3 fel tapszert vettunk,nem segit semmi nalunk sem,csak a lazmerozes..mennyi ideig probaltad a lazmerozest? mozgattad korkoresen ki-be a popsijaban?
2011. jan. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
vagy 5 percig, és több alkalommal. körköröses ki be...nem segitett!
2011. jan. 18. 12:30
 9/9 anonim ***** válasza:
Igaz az én kislányom nem tápszeres, de sokáig csak anyatejet kapott. Mikor elkezdtem hozzátáplálni, nem tudtam mennyi folyadékot kellene pluszban innia. Eleinte neki is nagyon kemény volt a kakija, látszott hogy szenved, hogy kinyomja, belepirosodott a feje, és nyögött is szegénykém. Aztán amióta több folyadékot iszik, azóta helyreállt a rend. Ez nálunk azt jelenti, hogy a kis pohárkájában mindig van víz, ő már kiszolgálja magát, jön-megy, és mindig iszik ha a kezébe akad. A te babád még kicsi, de próbáld meg minél többet itatni. Nem tápszerrel, hanem simán csak vízzel, vagy teával.
2011. jan. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!