Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hallottátok a TV-ben, hogy...

Hallottátok a TV-ben, hogy bevonják a habtapikat mert mérgezők meg baleset veszélyes? ti kidobjátok akkor?

Figyelt kérdés
Ma reggel néztem a tv-t és ezzel a témával foglalkoztak,hogy az EU szabályok értelmébe bevonják a habtapikat,mert rákkeltő anyag oldódik fel benne..plusz életveszélyes.. Szerintetek is az? Ti kifogjátok dobni? Én azért kérdezem,mert most vettük neki karácsonyra és nagyon imádja,nem szokta afiam tépkedni meg rágcsálni sem,okosan játszik vele,én nem fogom kidobni,nem azért vettük!
2011. jan. 18. 11:54
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
Én nem dobom ki. Nem kell hagyni,hogy rágcsálja vagy lenyeljen belőle darabokat,akkor nem okoz bajt.
2011. jan. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
36%

Már régen kidobtam.

Nekünk nem vált be.. nem tudtam olyan helyre letenni ahol nem volt gond a háromnaponkénti felmosás. Állandóan felszedni aztán lerakni váááááááááááááááááá

utáltam életem legszarabb legértelmetlenebb babás befektetése volt!

2011. jan. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk megy a padlószönyeg alá....Jól szigetel!
2011. jan. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekünk fürdőszobaszőnyeg van letéve a járólapra, mert padlófűtés van és abban nincs annyi por, mint a padlószőnyegben. 3*3méteres területen. Nekem nem gond a felmosás, leporszívózom mindkét oldalát, és felszedem, felmosok alatta, majd visszateszem. Havonta kimosom. Ez is mérgező? A fürdőszobaszőnyeg? Ez is majdnem olyan szivacsból készül. Tegyetek ilyet le habtapi helyett!
2011. jan. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Igazából még nem gondolkodtam el ezen.Én sajnálnám kidobni mert a közepén lévő puzzle/állatos/jó kézségfejlesztő és játék is egyben.Az én babám még nem tud vele úgy játszani de szívesen "kirakóznék" vele majd annak idején!

Szóval még nem tudom nem szívesen dobom ki,de ha muszáj lesz akkor természetesen megteszem,hiszen fő az egészség!

2011. jan. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez ugyanolyan para hír, mint hogy a vigantol kupak rákkeltő. Hát én azzal se foglalkoztam, nem cseréltük ki, semmi baja a gyerkeimnek. Gondoltam akkor szólt volna a dokinéni,hogy ne váltsuk ki, tehát ez csak egy téves riasztás. nem kell vele foglalkozni. én nem dobom ki.
2011. jan. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Végignéztétek a videot ami ma reggel volt a mokkában?Ott az mondták Magyarországon nem találtak olyan habtapit amiben formamid van.Azért tiltják be mert fulladást okozhat,ha a szájába veszi a baba.Én úgy oldottam meg hogy celluxxal összeragasztottam a hátulját igy nem lehet kiszedni a kisebb darabokat.Ha meg már akkora lesz a bébim,hogy letörhet belőle vagy megrághatja elteszem amig nem lesz idősebb
2011. jan. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha mindent kidobnank amirol azt mondjak az okosok hogy artalmas mar semmi sem lenne a lakasban
2011. jan. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
dehogy dobom. Le van a hátulja ragasztva széles ragasztóval,nem tudja kiszedni az apró darabokat. Rágni meg nem rágja. Teljesen igaza van az előttem szólónak.Én is adtam neki a gumis vigantolt. Nekem sem okoz gondot felmosni, porszívozni ez miatt.
2011. jan. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!