Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire fontos hogy a babakoc...

Mennyire fontos hogy a babakocsi lábtartója állítható legyen?

Figyelt kérdés

Apróságunknak szeretnénk vásárolni egy sport járgányt de amit kinéztünk annak a lábtartója fix....

Konkrétan ez az a babakocsi:

[link]

Akinek van tapasztalata ez ügyben kérem segítsen...


2011. jan. 18. 14:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha gyerek nem fog benne aludni, akkor nem érdekes. csak akkor érdekes ha teljesen dönthetö a kocsi és fog is benne a lurkó aludni.
2011. jan. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nincs ebben semmi rossz, Franciaországban én is találkoztam egy nővel, aki az idős kutyáját babakocsiban tolta nyaraláskor. Szerintem teljesen mindegy, milyen a lábtartó, a kutya úgyis maga alá húzott lábakkal ül, nem lógatja le.
2011. jan. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Első hozzászólónak köszönöm! :)

A másodikat nem kommentálnám,mert nem igen tudom eldönteni jópofa akart lenni vagy csak szemtelen...

2011. jan. 18. 15:32
 4/12 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Bocsi, amikor a választ írtam, ez a kérdés még a Kutyák kategóriában szerepelt.
2011. jan. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szia!Nálam fontos szempont volt,hogy a lábtartó állítható legyen,mert még nem is ér le teljesen a lába és általában elalszik séta közben,így kényelmesen tudhatom benne a gyermekem.Még most mindig vizszintbe állítom neki,majd ha már nagyobb lesz lógathatja:)
2011. jan. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szeretném megvédeni a 2. válaszolót, valóban a kutyák kategóriában szerepelt a kérdés. Írtam is rá, hogy biztos nem ide akartad írni. Az én válaszomet törölték, de a második választ nem. Nem szemtelen akart lenni.:))
2011. jan. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Bocsánat kedves második ez esetben...

Pedíg figyeltem hova írom...

2011. jan. 18. 17:25
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekünk fontos volt. Mikor elaludt a babakocsiba,elkezdett lecsúszni és 1-1 bukkanónál összerezzent nem neki volt kényelmes. De akár ülve is lecsúszott egy idő után.
2011. jan. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
nekünk is fontos volt mert a 18-hós fiam is felhúzta a lábait és úgy szeretett ülni ezért pl a karfát sem tűrte el maga előtt mert útban volt neki! mire rájöttem hogy az zavarja :-O szóval állítható lábtartó és levehető karfa:-)
2011. jan. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

szia!

biztos hogy fix a lábtartója?

adok egy linket ha gondolod neki van ha érdkelel rá tudsz kérdezni konkrétan is:-)

azért írom mert pl az espiro magic hasonló és annak ki lehet támasztani a lábtartóját és ez elsőre nem látszik rajta

utolsó voltam

[link]

2011. jan. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!