Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A 62-es tipegők meddig jók a...

A 62-es tipegők meddig jók a 3 hós babámra, most 6 kg. Valamint a 68-as ruhák ugye már sokáig jók lesznek rá?

Figyelt kérdés
2009. febr. 2. 16:44
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
Az én kislányom 6410 g, 63cm és most 5 hónapos. Ő most hord 62-es ruhákat. Ahogy látom a tiéd jóval nagyobb baba.. Szerintem még néhány hétig jó lesz nektek is ez a méret. Én úgy vettem észre, hogy egy-egy méret kb. 3 hónapra jó, de ez függ a ruha készítőjétől is. Van olyan 56-os ruhánk, ami még mindig jó:
2009. febr. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ezt így sajnos nem lehet előre megmondani. Az én kisfiam most lesz 4 hós és már a 74-es rugik is jók rá. A 68-asokat már csak 1-2 hétig tudom ráadni. Persze az is sokat számít, hogy hány cm hosszú a babád! Az enyém most kb. 68cm és 6700g.
2009. febr. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi hasonló paraméterekkel rendelkeztünk akkoriban. Kevesebb mint egy hónapig voltak jók a 68-as ruhák. Mondjuk mi nagyot nőttünk utána.
2009. febr. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ezt nem lehet megmondani. Minden 62 ill. 68 ruha más és más. Tapasztalatból tudom! Van kisebb és nagyobb. A rugiknál érdemes odafigyelni. Nem egyszer jártam úgy, hogy 2 db azonos méretű rugdalózónak más volt a mérete. Vagyis, az egyiknek a láb, a másiknak a nyak-ülep távolsága volt nagyobb. Én mindig úgy vásárolok, hogy viszem a centit, és mérem a ruha hosszát minden részén. Mert volt olyan, hogy minden méret passzolt, csak az ujja hossza volt rövid...

Nekünk a 68as ruhák nagyon rövid ideig voltak jók. Pedig direkt vettem jópárat,mert azt mondták az ismik, hogy azokat sokáig tudja hordani a baba.. Nos, nem jött be!

Nekem 59 centivel született a kisfiam, és most 80 centi 10 hósan. De a 80as ruhák kicsik, van hogy a 86os is. Mert vagy a lábrész, vagy a törzsrész kisebb...

Van olyan rucija, ami 110es, és most jó rá...

2009. febr. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
65%

Lányom 8 hós lesz, de még van olyan 56-os bady, ami jó rá.

Amúgy 62-68 -as ruhákat hord, de ezeket 3 hós kora óta. Akkor cseréltem én is ruhatárát, de lassan megint kell majd...

Babája és számozása is válogatja. Különbség, és nem is kis különbség van 62-es és 62-es között..

2009. febr. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is ebben reménykedtem, de szinte átugrottuk a 68-as méretet, mivel egyszercsak egy hónap alatt 4 centit nőtt a picur... most reménykedem, hogy a 74-es már sokáig jó lesz :)
2009. febr. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is ugyanigy jártam. Lányom egy hónap alat 5 cm-t nőt igy a 68-as ruhákat csak 3 hétig hordta, most 74-est hordunk és reménykedem, hogy ez jó lesz egy darabig.
2009. febr. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!