Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 18 hónaposan még szopizik a...

18 hónaposan még szopizik a te babád is?

Figyelt kérdés

Nem akarod már elvenni tőle?Bírod még?Segíts,én már kezdek megőrűlni..

De szívem sincs elvenni.Annyira kéri...Hogy lehet ezt bírni?Tanács?


2011. jan. 18. 15:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem! 1 éves koráig szoptattam. Én eldöntöttem, hogy 1 évesen elválasztom, 2-3 nap alatt sikerült. Nem akartam tovább szoptatni.
2011. jan. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 20 hónapos, még szopizik, én meg 24 hetes terhes vagyok. Nem vettem el tőle, nagyon függő, csak drasztikusan lecsökkentettem a szopik számát. Most este és reggel szopizik, néha délben is. Éjszaka, elalváshoz nem kap már. Nekem nem esik nehezemre szoptatni, sőt, örülök, hogy van még köztünk ez a különleges kapcsolat. Még van 4 hónap a kistesó születéséig. Ha leszokik magától addig, örülök, de nem választom el.
2011. jan. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szombaton lesz 17hónapos és igen még szopizik. Napközben már egyre többször elalszik nélküle, viszont este elalváshoz és sajnos még éjszaka is kéri.

én az éjszakai szopiról szeretném leszoktatni, mert már jó lenne egy átaludt éjszaka. Ha Apa kel hozzá, nincs is semmi gond, de általában Apa hamar kidöl :-S

másrészröl pedig én is örülök, hogy még megvan köztünk ez a különleges "kapocs". Pl. este elalvás elött simogatja a hasam, olyan "hálás" a szopiért :-D

és Te hogy állsz? Le szeretnéd már szoktatni?

2011. jan. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
még az enyém is szopik, délbe, este elalváshoz.de reggel adok neki tejitalt, mert 8 hetes kismama vagyok. lassan lekell szoktassam rola.
2011. jan. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!