Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek? 8,5 hónapos babám...

Mit tegyek? 8,5 hónapos babám éjjelente 1-1,5 óránként ébred.

Figyelt kérdés

Születésétől fogva velünk alszik. Akkor csak 1-2 alkalommal ébredt: cici és aludt tovább.

Aztén egyre gyakoribbak lettek az ébredések, amiket csak cicizéssel tudtunk "kezelni". Ám ezt a fogzásnak tudtuk be.

Most viszont éjjelente 1-1,5 óránként ébred, még vissza sem alszom, már újra fent van. Igaz, még csak 2 foga van kint, de szerintem ez már nem a fogzásnak tudható be. Hogyan szoktassam le az éjjeli evésről, mivel a bimbómat úgy "tekergeti", hogy már fáj. Azt mondták, hogy ez veszélyes is lehet, mivel a tejleadó reflex leállhat, illetvea bimbóm nem igazán tud pihenni.

Napközben egyébként akár 4-5 órát is elvan kaja nélkül.


2009. febr. 2. 17:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Mi is ugyan ebben a cipőben járunk,csak mi 8 hósak vagyunk.Nekünk a doki azt mondta a foga miatt van,és ez lehetséges mert most a betegsége miatt evett Nurofent és akkor egész éjjel aludt.Most,hogy nem szedi megint nem alszunk.
2009. febr. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mi is ebben a helyzetben voltunk 7 hónapos korától. Akkor kezdett el jönni a felső 2 foga. Szintén 1-1,5-2 óránként ébredés, hajnaltól velem aludt, de csak dobálta magát és 6-kor ébredt. Nagyon fárasztó időszak, ha tudod és akarod jobban teszed ha átszoktatod az ágyába. Elég nagy már, jobb lesz neki ott. Az én kisfiam is jobban alszik, nyugodtabban. Na, de eltértem a tárgytól: Én próbálkoztam Sedatif pc homeos nyugtatóval, babáknak is lehet adni, nem jött be. Aztán Chamomilla 15ch-val ez javított valamit de nem sokat... próbáld meg, hátha... Most kezd nálunk normalizálódni a helyzet, 1 éves lesz 20-án. Kitartás! Ja és a bogyókról dokit kérdezz meg.
2009. febr. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!