Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ugy hallottam, hogy egy...

Ugy hallottam, hogy egy darabig? Nem jo ha a babat autosulesbe rakjuk, mivel az nem vizszintes. Akkor addig a mozeskosar megfelel?

Figyelt kérdés
2011. jan. 19. 09:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi 3 hónapos koráig használtuk a mózeskosarat, azt is be lehetett kötni ugyanúgy, mint az autósülést.
2011. jan. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Autóban csak és kizárólag a szabványnak, és a testsúlyának/életkorának megfelelő biztonsági ülésben bekötve szállíthatod a babát!

Otthon abba teszed amibe szeretnéd, de a legjobb ha a saját ágyában alszik.

2011. jan. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mármint a kocsiban? Hát ha szívesen fizetsz a rendőrnek 20000 Ft-ot, és nem félted a babát egy esetleges balesettől, akkor nagyon jó a mózes. Mi futkosós nagycsalád vagyunk, és már 17 éve, az első gyerekemnél is használtam babaülést, pedig nem volt kötelező. Aztán volt egy balesetünk, ahol a gyereket ez mentette meg.

Nem hiszem, hogy nagyon káros lenne babahordozó. Egyrészt széles körben használják és engedélyezett, másrészt gondolom nem napi több órát kell benne töltenie.

2011. jan. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 kisnita ***** válasza:

Lehet, hogy most meg fognak egyesek kövezni, de én már a kórházból is bébi hordóba hoztam haza a kisfiamat, olyanban amit be lehet kötni autóba is. Úgy tudom (olvastam is), hogy bele lehet tenni, de nem hosszú időre. Attól, hogy benne van fél-1 órát nem lesz semmi baja. Mi elég sokat voltunk úton szóval volt benne bőven a gyerek akkor is amikor még nem tudott egyedül ülni és pár hónapig itthon is használtunk azt a bébihordót mert szerettem benne hintázni.

Viszont ha ennyire aggódsz akkor lehet kapni olyan mózeskosarat amit ugyan úgy mint a bébihordót be lehet kötni az autóba és annak sík a felülete. Használj akkor olyat. De nem mindegyik mózes ilyen, érdeklődj utána.

2011. jan. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 kisnita ***** válasza:
*szeretett benne hintázni.
2011. jan. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én a mózesről azt olvastam, hogy baleset esetén nem megfelelően védi a fizikai hatásoktól a babát. Ráadásul néhány hét után már nincs is rá szükség. Szóval ha nem vagy az újszülötteddel állandóan úton, tökéletes megoldás a babahordozó.
2011. jan. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Pl a Jane Matrix mózese hordozó is egyben, ami minden szabványnak megfelel, meg van mégegy ilyen hordi, csak nm jut eszembe a márkája

Tehát ez dönthető fekvőfelületű mózessá alakitható hordozó.

Besafe easy a másik , közben eszembe jutott

Tehá ez kompromisszumos megoldás, mózes is szabványos is:-)

2011. jan. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

10:44 vagyok


jane matrix:

[link]


besafe IZI:

[link]

2011. jan. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Komolyan nem értem, hogy miért támadják annyira a hordozót, közben meg istenítik a hordozókendőt.

Egyikben sincs vízszintesen a baba és mindkettő teljesen végigtámasztja a hátát, akkor meg miért rosszabb a hordozó?

Persze nem abban kell tartani egész nap a gyereket, de egy fél órás autózástól semmi baja nem lesz, még újszülött korában sem.

A beköthető mózest csak nagyon rövid ideig lehet használni, ráadásul akkor felejtsd el a hátsó ülést, mert majdnem teljesen elfoglalja.

Nem kell túlzásba vinni a babhordozó használatát, valószínűleg semmi baja sem lesz tőle.

2011. jan. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!