Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy viselte babátok a 15...

Hogy viselte babátok a 15 hónapos oltást?

Figyelt kérdés
Fiam ma kapja és már előre rosszul vagyok!Magától a szuribeadástól!
2011. jan. 19. 10:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam nagyon jól viselte! Mondta az orvos,hogy nagy valószínűséggel be fog lázasodni,mert sok kisgyereknél jelentkezik (az összes előző oltásánál lázas volt) de szerencsére nem lázasodott,és nem jött elő semmilyen mellékhatás!Magát az oltást könnyen viselte,kicsit sírt,de hamar megnyugodott! Minden jót kívánok nektek is!
2011. jan. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kislányom 2 hete kapta. Nagyon féltem én is. Sírt, amikor kapta, de hamar megnyugodot, aztán már nevetgélt kifelé. Ezt vállba kapják, nagyon vékonyka tűvel, és foghatod őt közben, ez neki is jó, meg neked is. 8 napra rá belázasodott, de nem hagyta el magát a láztól, mint szokta. Játszott, szaladgált. Nurofent adtam neki 2,5 ml-t, többször. Este elalvás előtt 5ml-t. Két napig tartott a láz, 3. napra nyomtalanul eltűnt. Eddig még sosem volt lázas oltástól.
2011. jan. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az én fiamat még a fülvizsgálatnál is hárman kellett,hogy lefogjuk....
2011. jan. 19. 11:05
 4/8 anonim ***** válasza:
Az enyém is ordít már akkor, mikor a váróban vetkőztetem... a mérés meg kész közelharc :) Az oltás közben is nagyon sírt,alig bírtuk lefogni, de ahogy kivittem a rendelőből, azonnal abbahagyta... Utána a tájékoztatón említett 5-12 nap múlva se jött ki rajta szerencsére semmi.
2011. jan. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne félj, nem olyan vészes, mint a híre. Elvileg 2 hétig előjöhetnek mindenféle mellékhatások, de többnyire csak pici láz szokott, vagy az se.
2011. jan. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem volt semmi hatása, a szúráskor volt kicsit sírás, de se láz, se kiütés, semmi, már több mint egy hónapja kapta. Még sosem volt egyik oltástól sem beteg. Ill. még sosem volt beteg, úh. minden oltás előtt felkészülök, hogy na most. Eddig még nem, hál'istennek. Na de majd egyszer...
2011. jan. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs is olyan baba, aki nyugiban viseli, h szúrkálják a combját (az én lányom oda kapta). Az én babám nagyon sírt, de gyorsan megnyugodott. Kettőt kapott.

Viszont 2 hete kapta, és 1 hete nem bírok vele, annyira nyűgös. Én egyelőre az oltásra fogom, a védőnéni azt mondta, h ha marad még 1-2 napig, akkor viszont már bújkál benne valami.

Bátorság! :)

2011. jan. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia!Ti akkor nagyon szerencsések vagytok!A szuri beadásnál nem sírt.10napra rá 39fokos láz apró kiütés a test minden részén,a tarkójánál volt olyan,hogy hólyagos is volt.Még kórházba is vittem annyira megijedtem,de azt mondták semmi komoly ő ennyire megérezte az oltást.rá 2napra el is múlt!
2011. jan. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!