Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen házi praktikát lehet...

Milyen házi praktikát lehet alkalmazni 8 hónapos baba orrfolyására?

Figyelt kérdés
Hétfőn voltunk orvosnál, azt mondta egy kis virózis van, adjak neki C vitamint,immunrendszerének,amúgy nincs és nem is volt lázza, jó kedvű, de óránként szívom az orrát, mindig tele van, csak száján szuszog, kevesebbet eszik mind máskor, szeretnék rajta segíteni...de mivel?
2011. jan. 19. 21:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálunk a Sterimar orrspray vált be. Befújtam neki, hagytam hogy kifolyjon, aztán kiporszivoztam. Jó pár órahosszát kibirt utána.
2011. jan. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
babyluuf-fal kenegesd a hátát, sokat segít (az én babámnak legalábbis bevált, éjszaka is jól aludt, pedig 2 héten át volt náthás). Sterimar nagyon jó! Én nem használok porszívós orrszívót, csak kézit, és ezzel is simán kijön minden a babámnak, úgy fellazítja a sterimar.
2011. jan. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi nem szeretjük a Sterimart, először én is azt vettem,mert mindenki azt ismeri, de kipróbáltam magamon és borzasztó kellemetlen, úgyhogy értem már, miért sírt mindig, mikor befújtam neki. Viszont a patikában lehet kapni pumpás tengervizes spray-ket, a hatás ugyanaz, de egyáltalán nem kellemetlen, a kicsi is eltűri, illetve létezik babaorrcsepp is, nekünk olyan adagolófejes van, ami egyszerre csak egy cseppet hagy becseppenteni, nagyon kényelmes, de azt csak akkor használd, ha egy hét után sem javult és csak rövid ideig szabad használni.
2011. jan. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!