Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adnátok ötleteket hogyan...

Adnátok ötleteket hogyan diszitsem babá, m szobáját . Házi praktikák tippek amik nem kerülnek egy vagyonba?

Figyelt kérdés
2010. júl. 28. 14:38
 1/8 anonim ***** válasza:

Én dekorgumiból csináltam neki figurákat és két oldalas ragasztóval tettem a falra és a bútorokra. Akárki jön hozzánk mindig megcsodálja és megkérdezi, hogy hol vettem ezeket:) Tényleg nagyon szépek lettek.

A terhességem alatt szerettem csinálni.

Dekorgumiból sok minden mást is lehet készíteni. Pl: szélforgót, hurkapálcikára erősíted és beszúrhatod egy virág mellé az ablakba.

2010. júl. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én matricafestékből csináltam Micimackót, Fülest, Tigrist, Malackát stb., ezeket képkeretekbe raktam és úgy kerültek a falra. Festékboltban vettem hungarocell napot, azt kifestettem.
2010. júl. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2010. júl. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én síma színes kartonból csináltam virágokat a csajszinak, azt kétoldalú ragasztóval a falra ragasztottam, imádja, szép színes, ez a lényeg. A lámpáról pedig lelógattam üvegfestékkel kifesthető figurákat, ezeket papírboltokban, hipermarketekben lehet kapni témakörönként csomagolva, ált. 5-6 db van benne 5-600 ftért. Ezt akár cserélgetheted is (húsvét, karácsony, stb). Az ágy fölé pedig akrylfestékkel megfestett hungarocell figurákat függesztettünk fel, az alap amire felfűztem, egy nagyobb hungarocell csillag. Nem fontos őnekik, hogy 8 dallammal zenéljen a forgó, csak színes legyen és forogjon. Ez pedig mivel pillekönnyű, könnyen forgolódik egy pici fújásra is, akár ha majd rugdossa a kiságyat a bébi, akkor is. (az én lányom is gyorsan rájött, hogy így tudja őket forgatni)
2010. júl. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hungarocellből kivágtam sok csillagot és egy holdat,befestettem őket fluoreszkáló festékkel,és az ágyuk fölött a plafonra ragasztottam.Éjszaka amíg elalszanak,világítanak.
2010. júl. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
En kukori es kotkoda manias vagyok. :) A google-be beirtam, hogy kukori es kotkoda es nyomtattam ki egy par szines kepet ezeket keretbe raktam (nagyon olcso keretek hobby boltba talatam) es felakasztottam a falra. Vettem szinten olyan papirt amit nyomtatoba lehet helyezni de az egyik fele ragad (ugy mukodik mint egy matrica, ranyomtatsz vagy rajzolsz, kivagod es lehuzod a hatujat) erre is nyomtattam sok kukori meg kotkodat. Vettem par olcso vilagoskek dobozt es rahuztam ezeket a matricakat. Ebbe is tarolok par baba dolgot (a legkisebb dobozba a kis zoknikat, a kozepsobe a sapikat es a legnagyobb dobozba meg az ellokeket es a textile pelusokat tarolom). Ezek a dobozok a sarokba vannak egymasra helyezve. Tudom ez nem ide tartozik de van par kukori es kotkodas kis polonk is. :) A falunk felul kek, alul meg zold. A zold reszen van egy nagy kukori meg egy kapirgalo kotkoda matrica a kek reszen pedig 3 mehecske meg ket madarka repul.
2010. júl. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is papírdíszeket tettem fel. Pillangókat, madarakat, napocskát, felhőt stb. készítettem. Jó sokat csináltam így eléggé látványos.
2010. júl. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Én imádok dekorálni :-)))

Általában magam készítem a sablonokat/alaklemezeket is.

A lányom szobájában mindig aktívan ténykedem.

Kedvenc alapanyagaim a dekorációs gumi és a filc textil, de színes papírokból és kartonból is készül ez-az (ezeket általában laminálom is). Bár festettem is a falra egy padlótól-plafonig zsiráfot is, azt falfesték színezővel.

Minden évszakban új dekorációt teszek fel a hölgynek :-)

Töltök fel képeket, hogy most épp milyen a kuckó, hátha megtetszik neked vmi és lesz pár ötleted ;-)

(Nem nagy szoba (panel fél szoba), de jó világos.)

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


...ha kisfiam született volna, akkor azt hiszem macik, autók, vonatok és repülők dominálnának ;-)

Remélem adtam pár ötletet!

Jó dekorálást! Ha esetleg lenne hozzám kérdésed írj nyugodtan privit :-)


Egy 9,5 hónapos tündér anyuja

2010. júl. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!