Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van-e ilyenetek? Vélemények?

Van-e ilyenetek? Vélemények?

Figyelt kérdés
24-én lesz 5 hónapos a kislányunk.Nézegetjük a rugós hintákat.Ajánlottak egyet használtan 8000 ft-ért.Ez az ABC Design Twister márkáju.Nincs tapasztalatunk még ilyen téren,első baba.Kérdésem az lenne,hogy használtok-e ilyet?Ha igen,akkor megéri-e,érdemes-e ennyiért megvenni?
2011. jan. 20. 15:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi is akkor vettük amikor 5 hónapos volt a lányunk, ő nagyon szerette, imádott benne ugrálni, most meg feljebb szoktuk rakni hogy ne érjen le a lába és így meg hintának használtuk, de sajnos mostmár nem nagyon szereti, valamelyik nap raktam el a dobozába.Azt modják erősíti a gerincét és a lábát, nem tudom ennek köszönhető vagy sem de már 10 hónaposan ment egyedül. Nekünk nagyon bevált, mert ő utált feküdni, mindig kézbe kellett tartani, csak egyszerre max 20 percet lehet benne, de addig legalább fel tudtam porszívózni. A miénk Hauck Disney márkájú, nekünk nagyon bevált. Itt megnézheted: [link]

1 éves baba anyukája

2011. jan. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Bár nekünk ilyen nem volt,de ha jól tudom,akkor addig nem lehet használni,amíg nem ül stabilan,de szóljatok,ha tévedek!Az is igaz,hogy én kompot sem vettem,mert sztem az is káros!A lányomnak egy hintát vettünk amibe,mikor ülni tudott már stabilan,beültettük és a mai napig imádja pedig 1 éves.9,5 hónapos korától jár egyedül.

Ja és ennyiért azért nem vennék,mert sokáig nem használja.Akkor inkább egy jobb hintát vegyél ennyiért,amibe sokáig el lesz!

De sok sikert a választásban! :D

2011. jan. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!Még gondolkodunk rajta.Az én lányom sem szeret feküdni.A hordozó az amiben hajlandó elmaradni,úgy tud játszani,használni mindkét kezét.Persze nem csak abban van tartva...Úgy vagyok vele,hogy meg is venném szívem szerint,mert tudom,hogy tetszene neki;és nem is venném meg,mert más gyerek is felnőtt nélküle és fontosabb,hogy pelusa legyen,stb.Még hezitálunk rajta... :-)
2011. jan. 20. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!