Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tudtátok, hogy a Magyaroszágon...

Tudtátok, hogy a Magyaroszágon kapható habtapikban nincs is mérgező anyag?

Figyelt kérdés

A média megint csak pánikot keltett...

[link]


Eddig NEM találtak Magyarországon olyan habtapit, ami mérgező lenne. A Fogyasztóvédelmi Hatóság munkatársa leszögezte: a riasztási rendszerükben nincs olyan puzzle szőnyeg, amely ezt a veszélyes anyagot tartalmazná, persze vizsgálódik a hatóság.


Jó lenne, ha média előbb tájékozódna, mielőtt pánikot kelt!


2011. jan. 20. 18:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
igen, én tudtam.
2011. jan. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is tudtam,ezért nem is pánikoltam,sőt ki se dobtam.:)Ugyan úgy használjuk.
2011. jan. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

SZia


Orulok, hogy leirtad, mert nem mertem megkerdezni, hogy hogyan all az ugy (mindenkit ugy lehurrognak, ha egy aktualisan felkapott temaban kerdez).

Kulfoldon elunk de most par hetig otthon voltam es a het elejen jottunk vissza Angliaba, igy kicsit kimaradtunk azota ezekbol a dolgokbol....

akkor vissza rakhatom a lanyom ala.....mar epp tema volt, hogy mit tegyunk ala, mert eppen most tanul maszni es felek, hogy felfazik....

2011. jan. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én se pánikoltam, csak az utbóbi napokban iszonyú sok kérdést láttam ezzel kapcsolatban.
2011. jan. 20. 19:20
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is de egyszer se érdekel és azóta is itt van a lányom imádja. Sejtettem hogy csak egy újabb hülyeség.
2011. jan. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Várható volt, hogy nem lesz semmi gond, de én azért örülök neki, hogy elővigyázatosak és alaposak.


Zárójelben jegyezném meg, hogy utálom, amikor ilyen fontos témában b..szik odafigyelni a szakértő arra amit mond - borzasztó meggyőző volt a fogyasztóvédelmis csaj, aki következetesen formaldehidnek hívta a mérgező anyagot:S És sajna a formaldehid és a formamid között kb annyi a különbség, mint pizza és kutyaszar között. Legalább erre figyelhetett volna...

2011. jan. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!