Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 39.4 a láza 11 hós kisfiamnak....

39.4 a láza 11 hós kisfiamnak. Nől most egyszerre 3 rágófoga, lehet attól ilyen magas? De lehet, hogy bárányhimlőt kaptuk el, mert kisbarátja is az, de semmi egyéb jel nincs.

Figyelt kérdés
Szerintetek vigyem orvoshoz?Germicid kúpot adtam neki,most alszik.Nagyon aggódok.
2011. jan. 21. 04:45
 1/4 anonim ***** válasza:
ez nagyon magas láz ne találgass nem játék vidd dokihoz!
2011. jan. 21. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szia.ebből már levontad a fél fokot?mert nekünk is ennyi volt végbélbe,tehát 38.9.nálunk.én elvittem orvoshoz,bár ezen kívül semmi más baja nem volt,nekünk is 3 fogunk jött egyszerre felül,orvos jól meghallgatta,fülét nézte,kérdezte nem híg-e a széklete/nem volt/ aztán mondta hogy semmit nem hall,nem lát,megnézte hogy jön 3 foga,és azt mondta hogy valószínű attól.bár én is úgy tudom hogy fog ilyen magas lázat nem okozhat,nekünk mégis ez már a második alkalom volt.annyit mondott hogy ha nem múlik a láza vagy marad a tartós hőemelkedés vigyem vissza elküldi laborba hátha hugyuti fertőzés.nurofen szirupot kapott,mert a kúpot nem bírja és aztán le is ment a láza,2 nap múlva kutya baja se volt.de én elvinném,mint ahogy írtam én el is vittem,nem bíztam semmit sem a véletlenre.
2011. jan. 21. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fogzás nem okoz magas lázat! Magas láz = 38.5 fölött (tehát végbélben mérve több, mint 39-et mutat a hőmérő). Menjetek orvoshoz!!!!
2011. jan. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szia.na mi volt az orvosnál?
2011. jan. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!