Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónapos baba hány óránként...

5 hónapos baba hány óránként éhezik meg? Mostanában úgy érzem, hogy nem akar szopizni a kicsim,3 óránként próbálom etetni, de elfordul a cicimtől csak picit eszik. Lehet mert még nem is éhes?

Figyelt kérdés
2011. jan. 21. 09:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én gyerkőcöm nagyjából ebben a korban - vagy egy kicsit előbb - állt át a 4 óránként evésre.
2011. jan. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Várd meg, amíg tényleg megéhezik. Az én babám kb. 4 hónapos korában kezdett 4 óránként enni. Ha nem éhes, csak pár kortyot fog enni, fogadjunk, hogy minden más érdekli, csak a cici nem...
2011. jan. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia, a kisfiam 5 hós, néha 6 órát se eszik, - ez persze akkor van, ha pl. autózunk evés után és leköti a nézelődés - de általában már nem 3 óránként, hanem 4 óránként eszik. Ha gyümölcsöt kap hamarabb éhes lesz, ezt már kifigyeltem, így nehéz kiváltani az étkezését.

Szerintem figyeld, hogy mikor éhezik meg és csak akkor etesd. Most nyílik nekik a világ :-)

2011. jan. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az én Törpém még csak anyatejes, 6 hótól kezdjük a kóstolgatást. Meglátjuk hogy lesz éhes, és úgy etetem, hátha másképp lesz, és nem játszik evés helyett a cickómmal. ;)
2011. jan. 21. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!