Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A tapszer ugyanolyan izu,...

A tapszer ugyanolyan izu, mint az, amit itt is sokan tejitalkent emlegetnek? 1 evesem nem issza meg a tapszert, viszont szeretnem, ha valamit inna vacsora korul. Szopizik meg, de szerintem keves mar a tejem.

Figyelt kérdés
A tehentejet meg nem akarnam bevezetni, kivarnam a tavasz veget.
2011. jan. 21. 14:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Én Mildibé tejitalt adok a kislányomnak már 13 hónapos kora óta. Előtte Milupa tápszert, majd Mildibé tápszert kapott.

Megkóstoltam mindegyiket. A Tejital ízét hasonlítanám az édeskés tejhez. Legalábbis a Mildibé íze olyasmi. Szerintem van különbség.

A Milidibé a DM-ben a legolcsóbb, joker kuponnal meg főleg.

2011. jan. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszi! Akkor azt megprobaljuk, hatha ahhoz lesz kedve a fiatalurnak. Ugyis megyek a DM-be kupont bevaltani!
2011. jan. 21. 14:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Én ledöbbentem,amikor a Nestlé tejitalt megkóstoltam! Nagyon rossz! Én is csak tehéntej helyett próbálom neki adni,talán gyümölcsturmixnak meginná,magában meg se próbálom.
2011. jan. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
a Nestle junior kakos, vanilias, gabonaalapu tejital 1-3 evesig, erre gondolsz? Akkor azt nem probalom meg.
2011. jan. 21. 15:39
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a sima Nestlé tejitalra gondoltam,nem az izesitettre. Utolsó voltam.
2011. febr. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!