Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan lehet köhögést csillapí...

Hogyan lehet köhögést csillapítani 2 és fél hónaposan? Vagy vigyem a Kicsim inkább orvoshoz?

Figyelt kérdés
Elkaptunk valami köhögős kórságot. Aggódom, nem tudom mit csináljak? Én, Apjuk mindenki benyalta ezt a vackot.
2011. jan. 22. 11:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én védőnőm Sinupret cseppet ajánlott mikor a fiam ilyen pici volt, és két nap alatt rendbejött. Vény nélkül kapható, és csak gyógynövényeket tartalmaz.
2011. jan. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem vagyok paramami 2 gyerekkel, de én egy ekkora babát elvinném az orvoshoz, vagy az ügyeletre.

Van akinél a tüdőgyulladás is így kezdődik, és sajnos most ilyen járvány van a mi ovinkban is:(

Amúgy a hátát bekenheted vékonyan Baby luuf balzsammal, ez nagyon jó!!! Az én kisebbikem 7 hetesen esett át ilyenen és a patikus javaslatára kipróbáltam a kencét. Lehet kapni Hustensaft-ot, van többféle is, de csak 1 jó újszülött kortól, a többi nagyobb kortól használható.Jó a hidegpárásító is a szobába. Aztán Cebion csepp. Hagymatea, akár kamillás filterrel készítve.

Hirtelen ennyi jutott eszembe.


Jobbulást!!!

2011. jan. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ilyen picit én is elvinnék orvoshoz.

Simán lehet belőle tüdőgyulladás.

Vagy most hétvége van, hívj ügyeletet.

2011. jan. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat lányok. A köhögés valami csoda folytán javul de hétfőn ha nem múlik csak visszaviszem az orvoshoz. Én eszem a lándzsás útifű szirupot lehet neki is jutott egy kicsi az anyatejen keresztül...?

Mégegyszer, nagyon szépen köszönöm! Felírok mindent és utána nézek.

2011. jan. 23. 05:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!