Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy lenne a fair ebben a...

Hogy lenne a fair ebben a helyzetben (teszveszes kérdés) kicsit bonyolult?

Figyelt kérdés
Van fent egy babakocsim,35 ért tettem fel,levittem 33 ra ,ma este jár le az aukció,fix áras,mindkét oldalon indítva van.Akadt egy jelentkező,aki 30 -ért leütné,oda is ígértem neki,azonban az illető elég lassacskán írogat,és csak ma reggel mondta ki a végső szót,hogy 30 ért megveszi.Időközben tegnap másvalaki is érdeklődött a kocsi iránt.Mit tegyek?Ha 33 ért kel el,az 3200 ft jutalékot jelent,ha csak 30 ért,akkor már csak a vaterán indítom meg,így 1300 körül van a jutalék.Hogy lenne a fair a vásárlókkal szemben?Félek két szék közül a földre ülök,ikerbabakocsiról van szó,alig lehet őket eladni.Mit tegyek?
2011. jan. 22. 11:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Az egyik csak érdeklődött. A másik azt írtad, megveszi. Mi itt a kérdés?
2011. jan. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A jutalékot nem tudom mi, én csak vásárolni szoktam vaterán. de szerintem annak, akivel jobban jársz. bár a második érdeklődő csak érdeklődő, nem? vagy ő is megvenné biztosan? Ha a második nem olyan komoly, akkor add az elsőnek. viszont ha a második is komoly, akkor írd meg az elsőnek, hogy elnézést kérsz, de van, aki kifizetné a teljes árat. legalábbis én így tennék.
2011. jan. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 kisnita ***** válasza:
Az elsőnek adnám el.
2011. jan. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A jutalék részt nem értem amit számoltál. Gondolom egyszere raktad fel csak bejelőlted hogy mindkét oldalon jelenjen meg. Amelyik oldalon elviszik az után fizeted a jutalékot. Ha 30ért viszik a teszen 930.-, vaterán 1600.- gondolom nem külön külön raktad fel mert úgy megvan a veszélye hogy mindkét oldalon leütik. Ha meg egyszerre akkor az viszi aki hamarabb leüti. Az hogy érdeklödött nem jelent semit de sokszor az sem amikor lealkudja valaki. Ha jó neked 30ért átírod fix 30ra de csak addig tudod míg nincs rajta licit.
2011. jan. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Meg is néztem közben. Szerintem írj a 30E-nek hogy átírtad üsse le és írd is át. A másik csak nagyon érdeklődő ha komojabban érdekelné írt volna valamit pl ő 31-ért megveszi. Te is írtad hogy nagyon nehéz eladni az ilyet használd ki hogy viszik is.
2011. jan. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ne várjam meg vele az estét,akkor jár le az aukció.?Szinte biztos,hogy két jutalékot kell fizetnem,erre külön felhívta a figyelmemet ,mikor két helyen indítottam az aukciót.
2011. jan. 22. 14:09
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia

Tied a firstwhells?

mert arra én vagyok a fix 30.000as :-)

2011. jan. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem,az nem az enyém:)
2011. jan. 22. 14:26
 9/9 anonim ***** válasza:
Ne várd meg, nem biztos hogy este még megnézi az oldalt. Ha lejár és nem válaszol ( lehet nem nézte meg), válaszolj neki azon a terméklapon hogy ujra hirdeted és akkor megkeresi ha érdekli még. Az amire felhivták a figyelmedet az a listázási díj (10-20 Ft)amit azért fizetsz mert indítasz egy aukciót ha eladod ezt nem kell fizetni csak ha nem sikerült eladnod. De jobb lenne ha a segítség-ben elolvasnád a díjak és számlázás rovatot :)
2011. jan. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!