Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Teszveszes kérdés anyukák! Ez...

Teszveszes kérdés anyukák! Ez mit jelent?

Figyelt kérdés
Babaruha csomagokat nézek. Most teszveszezek először. Nem értem, hogy az 1 ft-os ár mit jelent. Azt hogy az komolyan 1ft. Mondjuk 12 rugi 1 ft-ért? És akkor mi benne az üzlet az eladónak? Vagy ez vmi átverés? Segítsetek!
2010. márc. 10. 16:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Valószínő, hogy nem 1 Ft-ért fog elkelni mert licitálni fognak. Ilyenkor érdemes megvárni a végét és a zárás előtt 1-2 órával megnézni mi a helyzet addig nem licitálni. Az utolsó pillanatig licitálnak ilyenkor aki ügyes és van ideje is az ott ül és a legeslegutolsó percig harcol. :p Persze ha megéri.

Szóval nem átverés, fel fogják verni az árat csak várd ki a végét! ;)

2010. márc. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Oké, értem, köszönöm a választ.

ja, és mégegy:

Akkor ott kell ülni és nyomkodni rá, de mi van ha az én gépem lassabb? Vagy ez nem számít? Kell frissíteni másodpercenként az oldalt?

2010. márc. 10. 16:40
 3/11 anonim ***** válasza:
94%

Az azt jelenti, hogy az eladó nem írt ki licitárat, hátha sokkal többet adnak érte, mint amennyire ő gondol.Taktikázik a drága.Nem fogja odaadni, ha keveset ajánlanak érte.Főleg nem 1 Ft-ért.Én az ilyeneket nem csípem.

Ha ráérsz, és van időd, figyelgesd a licitálókat, és várd ki az utolsó pillanatot, hátha megéri Neked rálicitálni.

2010. márc. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és ha nagyon szeretnéd megvenni, kérdezd meg tőle, hogy mennyiért adná oda.Lehet, hogy meg tudod vele beszélni, hogy leütöd a terméket x ft-ért.
2010. márc. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget csajok! Akkor mégegy:

A licit nélkül mit jelent? Hogy akkor arra már más nem licitálhat, hiába van hátra még 1 hét, tuti az enyém?

2010. márc. 10. 16:56
 6/11 anonim ***** válasza:

1.vagyok.

2. válaszolónak:

Nem biztos, hogy adott meg minimálárat bár tényleg így szokták csinálni.

Kérdezőnek:

A minimálár azt jelenti, hogy az eladó megadott egy összeget amit csak Ő tud és az alatt nem tudod megvásárolni az árút. Tehát hiába licitálsz mondjuk 500Ft-ot ha Ő megadta, hogy 2000 alatt nem adja el. Ha azt az összeget senki nem éri el akkor nem adta el a terméket, valszeg felteszi majd újra.

Ha adott meg minimálárat akkor az látszik az információknál.

2010. márc. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Ha rányomsz, hogy licit nélkül de magasabb áron megveszed akkor az a tiéd és vége.
2010. márc. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ha van licit nélküli ár, akkor annyiért azonnal elviheted, nem kell kivárni a végét.
2010. márc. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Oké, akkor kipróbálom a dologot, majd mielőtt lejár a licit, de az még 10 nap. :(

A másik dolognál amit kinéztem, nem vihetem el licit nélkül a fix árért, mert aktiválni kell a fiókomat és az még vagy 3 nap azt írják. :(

2010. márc. 10. 17:05
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon sok mindent vettem egy Ft-ért.

És oda is adták, szóval nem mindenki olyan.

Én is adtam el 10 Ft-ért pl sapkacsomagot.

2010. márc. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!