Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Teszveszes kérdés. Mit tegyek?

Teszveszes kérdés. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

eladtam egy babás dolgot. aki megvette még sosem vásárolt/adott el semmit. 5-én lépett be utoljára a teszveszre.írtam emailt, semmi. Telefonszám nincsen megadva. viszont ha csak kamuból licitált, ezzel megfosztott egy másik vevőtől aki tényleg megakarta venni a csomagot, csak rálicitáltak.

Meddig várjak ilyenkor? Ti mit tennétek? és ha újra meghírdetem és nem megy el? azt hihették talán hogy én licitáltam saját magamra.


2011. júl. 8. 09:48
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Szerintem várj még pár napot. Nincs megadva esetleg telefonszám?Felhívhatnád.Hétfőig várj,biztosan nem kamuból licitált.Reméljük.
2011. júl. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
ma 8. van...és nyár van, lehet nyaral, vagy dolgozik és nem tud ott netezni, beteg a gyerekes stb...írj neki e-mailt vagy majd egy sms-t egy hét múlva, ha addig nem jelentkezik
2011. júl. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
nincs telefon megadva. ja és 4-én regisztrált!
2011. júl. 8. 09:56
 4/27 anonim ***** válasza:
Ja,bocsi figyelmetlen voltam,látom írtad,hogy nincs tel.szám megadva.Mindenképpen várj biztosan jelentkezik.
2011. júl. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
2011. júl. 8. 09:56
 6/27 anonim ***** válasza:
46%

Ennek kivédésére legközelebb írd meg a termék infó alá, hogy a vevő egy héten belül vegye fel veled a kapcsolatot amennyiben nem a terméket újra hírdeted negatív értékelés mellett.

Én várnék hétfőig, ha nem jelentkezik akkor újra hirdetném, ha ezelőtt is volt rá érdeklődő akkor ezután is lesz.

2011. júl. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Tudtommal a regisztrációkor meg kell adni a telefonszámot. Ha eladtad a terméket, az oldal kiküldi a vevő adatait, ott kell hogy legyen cím és telefonszám is.
2011. júl. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

"Én várnék hétfőig, ha nem jelentkezik akkor újra hirdetném, ha ezelőtt is volt rá érdeklődő akkor ezután is lesz."

te sem olvastad a szabályzatot, ugye?

2011. júl. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Nincs megadva telefonszám.ezt én is furcsáltam.ha nyaralni menne gondolom akkor azt előre tudta volna és megírta volna még licit előtt.
2011. júl. 8. 10:02
 10/27 A kérdező kommentje:
10,01 bevallom nem futottam át. én úgy gondoltam egy hetet várok.
2011. júl. 8. 10:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!