Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónapos kislányom a bal...

7 hónapos kislányom a bal kezét szopja mindig. Akkor bal kezes lesz?

Figyelt kérdés
Mik a tapasztalatok?Tényleg így van?
2009. febr. 3. 19:22
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
Nagy valoszinüséggel igen,,,
2009. febr. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az én babám 13 hós és mindent a bal kezébe fog.Nem átszoktatás csak tesztelés miatt(és hogy tényleg lássan nem csak én képzelem ezt) 1* a jobb kezébe adtam a kanalat és Ő áttette a balba.Már kb 3 hós korától figyelem,hogy midenért a bal kezével nyúl.Azt olvastam 7-8 hó körül már fixálódik,hogy milyen kezes lesz.Azt mondják a bal kezesek között sok a zseni:)
2009. febr. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%

sok bizony, én is bal kezes vagyok:)))

és ha tényleg a balt használja többször, akkor valszín tényleg az lesz

2009. febr. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
lehetséges,de azért ne vedd kézpénznek és véletlenül se befolyásold a kezességét. valójában a jobb vagy bal kéz dominancia nagycsoportos óvodás korára alakul ki
2009. febr. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Obama is balkezes;)))
2009. febr. 4. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia!Szerintem nincs összefüggésben az ujj szopás azzal, hogy milyen kezes lesz, az én kislányom (15 éves) is a bal kezét cumizta és nem lett bal kezes.
2009. febr. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!