Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használ valaki latex szimmetri...

Használ valaki latex szimmetrikus cumit? Milyen márkájú?

Figyelt kérdés
én a babyloves-at vettem és már kellene a kettes méret, de eddig két dm-ben nem volt, nemtudom honnan beszerezni. próbáltam egy mam-osat ami 6 hónapos kortól van, de az óriási...
2011. jan. 22. 19:10
 1/5 anonim ***** válasza:
A mamnak van 2-6 hónap közötti cumija is, az tökéletes:)
2011. jan. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam mam újszülött latex cumit használ,a múltkor voltam a dmben,és összehasonlítottam a kettőt(mert a babyloveból 2 db adnak 1 mam cumi áráért,ezért inkább azt vettem volna),és láttam hogy a babylove bár ugyanolyan formájú,de kisebb mint a mam(nem mertem megvenni emiatt).Szerintem próbálj neki mam újszülöttet venni,ne a 6 hósat.Amúgy az én kicsim 14 hós,és sosem lehetett rávenni,hogy a nagyobb méretet használja,borzasztóan bumszli a 2-es cumi..
2011. jan. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
újszölött korában épp azért vettem a babylove-t mert olyan jó picike volt, de igazad van, akkor veszek mam 6 hónaptól kissebbet. köszi a tanácsokat:)
2011. jan. 22. 19:56
 4/5 anonim ***** válasza:
Én Aventest használok. Szerintem nem nagy a rágókája.
2011. jan. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. A lányom használja, nem én... :-)
2011. jan. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!