Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Espiro Magic 3 babakocsiról...

Espiro Magic 3 babakocsiról tapasztalatok? Stabilitása?

Figyelt kérdés

Ma vettem, és ahogy beleültettem a babát, megakartam fordulni vele, és megdőlt a babakocsi oldalra, most tiszta ideg vagyok, mert lehet hogy ilyen instabil a kocsi?! Azóta tologattam, de nem dőlt meg, de nagyon félek hogy eldől a kocsi, és megüti magát a babám.

[link] Echt.hu/babakocsi/espiro? Cid=71215


2011. jan. 23. 13:46
 1/4 A kérdező kommentje:
2011. jan. 23. 13:53
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy gyorsan kanyarodtál vele. Az én sportkocsim (Hauck H-lime) is billeg ha hülyén fordulok vele,de magátol még sose borult fel vele a gyerekem. Amúgy instabilnak tűnik a kocsid,de lehet csak ránézésre..
2011. jan. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem instabil!Volt már 3 kerekű kocsid?Nem ugyanúgy kell ám kezelni,mint egy 4 kerekűt!Tologasd,ismerkedj vele egy kicsit üresen,és utána a babával.Hidd el ,nagyon fogod szeretni,és nem fog felborulni sem...
2011. jan. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Még nem volt háromkerekű kocsim, de ez a harmadik kocsink, a babám 8 hónapos 10 kg, és majdnem 80cm. Attól is félek ha mondjuk a boltban elfordulok hogy levegyek a polcról valamit, addig a babám kihajol oldalt és felborul. Remélem alaptalanok a félelmeim, és kellemeset fogok csalódni a kocsiban.
2011. jan. 23. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!