Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tudnám a cicakakit az...

Hogyan tudnám a cicakakit az orrból eltávolítani kíméletesen?

Figyelt kérdés
2009. febr. 4. 09:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Elemes orrszívó.Ha már szilárd fújj be egy kis sterimart, az fellazítja.
2009. febr. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szia! Én fellazítom tengeri sóoldatos spray-vel és kiporszívózom. A babám szereti a porszívó hangját és nem fél, nem is sír. De sok baba utálja. Nem tudom, mit gondolsz kíméletes alatt, én nem jöttem még rá, máshogy hogyan tudnám eltávolítani. Próbáltam papírzsepi csöcskével is, de nem jött ki.
2009. febr. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Én sós orrcseppet csepegtetek bele,kicsit várok míg feloldja és fültisztító pálcikával kiszedem,ha nagyon bent van akkor orrcsepp+orrszívóporszivó:).

2009. febr. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Marimer spray-t fújok a nózijába, az feloldja a száradt dolgokat, utána csapra szerelhető orrszívóval szívom ki. A csapra szerelhető állítólag kíméletesebb mint a porszívó orrszívó. Magunkon kipróbáltuk, kicsit fura érzés, de egyáltalán nem fájdalmas. Az én babám néhány hetesen szinte elalélt közben, mióta fogja a dolgokat kicsit bírkózni kell vele, mert mindig meg akarja fogni, van amikor csak tűri. De sírni nem sírt tőle sosem.

2009. febr. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Minden evés után arcot mosunk. Csodálatosan távozik a cicakaki is. Az én lányom imád arcot-kezet mosni napközben többször is (már) és az orrocskája is öntisztuló munkát végez, mert a lányka automatikusan kifújja az orrába került vizet, azzal pedig távozik a cicakaki. Mindez játékosan mosolygás és nevetgélés közepette.
2009. febr. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
OFF: milyen az a csapra szerelhető orrszívó?
2009. febr. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A csapra szerelhető orrszívó engem is érdekel.Hol lehet beszterezni?
2009. febr. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Cicakaki?Belekakilt a cica a baba orrába:D:D

csak vicceltem:)

2009. febr. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Vízcsapra szerelhető orrszívót bababoltban kell keresni, bár én kaptam. 2000,- Ft körül van. A vízsugárral lehet szabályozni a szívóerejét. Üvegből van, műanyag csővel. Furán néz ki, én megijedtem mikor először kézbe vettem, de nekünk ez bevált! Itt egy kép róla, nekem ez a fajta van: [link]
2009. febr. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2009. febr. 4. 16:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!