Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor vinnétek először strandr...

Mikor vinnétek először strandra a babát?

Figyelt kérdés
Senki ne értsen félre, nem most akarom uszodába vinni! :D
2011. jan. 23. 16:50
 1/6 anonim ***** válasza:

léteznek babaúszás központok (pl. [link] ), oda már pár hetesen is lehet (érdemes is lenne, nekünk sajna kimaradt) vinni.


egyébként nekem most 1 éves a lányom és tavasszal-nyáron már megyünk és a múlt nyáron is pancsoltunk a nagymamánál kismedencében.

2011. jan. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet lepontozni,de én 6 hósan vittem a kisfiúnkat először Zalakaroson a baba medencébe.Bent voltunk kb 2szer 3szor 5-10 percet. Először nem tudta hova tenni a sok vizet,de a 2-3np már nagyon belejött és pancsikolt.
2011. jan. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
mi nyáron voltunk rendes strandon, aug .végén, és juniban szültem, ő inkább csak árnyékban volt a kocsiban én meg mellette "napoztam" de a kis lábiját a gyerek medencébe belelógattuk, és tetszett neki nagyon :) most nyáron már "rendszeresen" szeretnék vele strandra járni.
2011. jan. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én vittem mindkét gyerekemet babaúszásra, és elmondhatatlanul imádom, hogy volt ennyi eszem :) Sokkal ügyesebben, szebben mozognak, mint kortársaik.

Tehát úgy gondolom, hogy ha van lehetőséged a babaúszásra, ne hagyd ki :)

2011. jan. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nyárom Görögországba voltunk autóval,akkor volt 6 hónapos!

Már 13 hónapos nagyfiú!

2011. jan. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Most 3 és fél hónapos a kislányom és nyáron szeretnék majd vele strandra menni :) És fogok is :D Babaúszásra nincs lehetőségem így marad a strand.
2011. jan. 23. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!