Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónaoposan vinnétek...

Nittababy kérdése:

Hány hónaoposan vinnétek elöször a babátokat strandra? Nem féltek hogy elkap valamit?

Figyelt kérdés
2011. máj. 19. 13:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Fél évesen mentünk vele először strandra, csak a babamendencébe, de 7-8 hósan már belevitte az apja a rendes medencébe is semmi baja nem lett! Csak a lányom ahhoz volt szokva hogy együtt pancsolunk, mind a vízben azt meg a babában nem lehetett!


4,5 hós korától járunk babauszira!

Még soha nem volt baja a szemének se fülének se...Más vizibaj nem jut az eszembe!Most másféléves!

2011. máj. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

szia,


mi is rendszeres strandolók vagyunk, igaz nekünk fiunk van. 3 hónapos korában baba uszival kezdtük, azután 5 hónapos korától mentünk strandolni. 1,5 éves volt az első tengeri élményeknél, most 2,5 és egyszerűen imádja a vizet. az Ő füle külön érzékeny, sokat gyulladt, így sajnos csak nyárra korlátozódik a pancsolós időszakunk. nem a víznek tulajdonítom!! betegségek?? bárhol elkaphat bármit sajnos, szóval ez miatt külön nem aggódom.


Ági

2011. máj. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

mind a hárommal 6 hetesen kezdtük a babaúszást és mivel téli gyerekek olyan 3-5 hónaposak voltak mikor rendes strandra mentem velük

de a Dagály kinti meleg vizes medencéjében előtte is rendszeresen jártunk és járunk .-)


és nem volt egyiknek sem semmi baja sem a medencétől vagy a strandtól

2011. máj. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
4 hós oltást javasolják megvárni, de ha nem teszed vízbe, már a 2 hós után is viheted szerintem.
2011. máj. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Hát ez jó kérdés! Sokszor láttam már olyat strandon,ami miatt nemhogy kisbabát,de még felnőtt embert sem engednék be a vízbe.Érdekes dolgok úsznak néha a víz tetején!Ha ebből a szemszögből nézzük,akkor sosem vinném.De persze én is viszem mindkét gyermekemet,csak nem strandra.Úgy gondolom,hogy a természetes vizekben kevesebb káros anyag van,mint bármelyik strand medencéjében.A strand vizét hypo-val fertőtlenítik,nem véletlenül kapnak sokszor a gyerekek hasmenést egy-egy fürdőzés után.A gyermekmedence azt hiszem a legtöbb strandon másként van kezelve,ezért is nem mehetnek bele a felnőttek még annyira sem,hogy a lábukat belelógatják.Több olyan strandot is tudok,ahol a természetes víz egy lekerített részén alakítottak ki fürdőzésre alkalmas területet.Nincs vegyszerezés,mivel a vízben természetes tisztulási folyamat van,ill. az élővilágot sem szeretnék bántani mindenféle vacakkal.Én ilyen helyre bátran vinném pár hónapos korától,nyugodtan!
2011. máj. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
mi Balatonnál lakunk, nyári baba, július elején született, a 6 hetes kontroll idején még nagy meleg volt, és a dokim azt mondta hogy nyugodtan bevihetjük már a Balcsiba :) na mi nem voltunk azért ilyen bátrak, így csak a következő nyáron vittük be, 1 évesen
2011. máj. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
szintén balatonpartiak vagyunk. téli baba lévén 3 hónapos korától jártunk babaúszásra, 5 hónapos korától vittem be a Balatonba, imádta, semmi baja nem lett, pedig a fél nyarat a strandon töltöttük.
2011. máj. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Bocs az offért de én is tök félek,hogy elkap valamit a kislányom.Pedig mi is szeretnénk majd strandra menni.A természetes vizekről annyit,hogy sajna nem 1 helyen láttam,hogy a sok h..e ember viszi a kutyáját fürdetni..
2011. máj. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
És melyik jobb?Ha egy bazi nagy tóba belemegy egy kutya,vagy az ha viszonylag kis területen lévő vízben száz liter hypo társaságában úszik egy darab ka.i !!!!
2011. máj. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

hmm

annyit még hozzátennék h nem hypóval fertőtlenítik a medence vizet hanem aktívszénnel és klórral illetve van mechanikus szűrőrendszer is

a szén csak szűri a vizet és a klór a kinti medencéből hamar távozik mivel gáz

a budapesti medencéket óránként kel ellenőrizni és ivóvízminőségüknek kell lennie

2011. máj. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!