Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak, hogy a 7,5...

Mit csináljak, hogy a 7,5 hónapos kislányom ne sírjon ha hasra teszem?

Figyelt kérdés

Az a baj,hogy ingajárás van a két nagyszülő között,mert nincs saját fészkünk a válság miatt :(((((néha itt lakunk kicsit néha ott)nem valami kellemes dolog.A kicsi sem tudja mi történik körülötte de néha én sem.Sajnos első unoka és szerintem elkapatták a nagyszülők. Az a baj,hogy kicsit nyüszög máris felveszették és babusgatják(hiába mondja anyósom,hogy hagyjam had sírjon,1:nincs szívem sírni hagyni, 2:ha ott van ő is(anyósom)akkor ő is felkapja. Már nem szeret hason lenni se háton,így kínszenvedés az egész napom.Nincs időm még WC-re menni,enni, főzni meg pláne(már előre félek ha netán lesz saját lakásunk mi lesz velem,kitépem a hajam vagy disznó ólban élünk).Ezért nem is mászik egyáltalán.A fürdés előtt levetkőztetem 30-40perccel akkor próbál mászni és jókat nevetünk.De napközben nem tudom levetkőztetni,mert nincs valami nagy meleg és nem akarom,hogy megfázzon.:( Rájött arra,hogy ülve jobb a világ de magától nem ül fel én ültetem de sokáig az sem jó a gerincének így ölbe van és kicsit itt kicsit ott(5-10 perc és megunja a helyét).Otthagyni sem merem a földön,mert ha elfárad eldűl és nyüszög.Gurulni gurul de ha hasra fordul akkor 2-3 perc és ismét nyügi van.Mivel kössem le,hogy elmaradjon hason is? Miket játszotok a babátokkal?

Köszi a segítséget

7,5 hónapos akaratos kislány anyukája


2009. febr. 4. 10:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon gyorsan állj a sarkadra és NE hagyd a nagyszülőknek azt csinálni, amit te nem akarsz! Te vagy az édesanyja, ha valamit rossznak érzel, akkor ne hagyd magad! A picidnek nyugira lenne szüksége, és szerintem a saját ütemében fejlődne. Ha külön szobátok van, állíts fel egy rendet, hogy mikor foglalkozhatnak vele a nagyik, egyébként, meg próbálj rendet teremteni a káoszba és egy napirendet kialakítani neki, mert ennek így nem lesz jó vége :( A mászáshoz nem kell levetkőztetned, egy ilyen körú babának már tudni kellene valamilyen formában helyet változtatni, ne kapkodjátok fel, had próbálgassa magát, szerintem azért sír, mert állandóan felveszitek (?).
2009. febr. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!