Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom imádja a barackot,...

Kislányom imádja a barackot, de most már nagyon rosszakat lehet kapni. Lehet esetleg Neki adni barack befőttet? Az üveges bébi ételben a barackosat nem nagyon szereti.9 hónapos múlt.

Figyelt kérdés
2011. okt. 25. 13:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek a befőttek elég cukrosak, de biztosan lehet adni. Én inkább 100%-os őszib. levet adnék neki.
2011. okt. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Off: őszibarackból létezik 100%-os? Én csak 50%-osat láttam eddig. Milyen márka?


Egyébként szerintem ha lemosod vízzel a barackbefőttet, akkor nem lesz már olyan cukros, mert csak a lé cukros, amiben áll, maga a gyümölcs tudtommal nem "szívja be" a cukrot, bár lehet, hogy tévedek. Egyébként annyi cukor szerintem belefér, hiszem maga a gyümölcs (barack) is tömény cukor.

2011. okt. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem a védőnő javasolta, hogy a befőtt/konzerv barack is mehet, csak a leve nem (a cukor miatt), és a gyümölcsöt sima vízzel mossuk le, hogy a maradék lé se maradjon rajta
2011. okt. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Régen vajon mit adtak bébiételként? Nem lehetett venni minden sarkon!
2011. okt. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat én is úgy gondoltam, hogy ha lemosom úgy jó.
2011. okt. 25. 18:28
 6/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg! Az én lányom is kilószámra ette a barackot nyáron, de a konzerv nem kellett neki.
2011. okt. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!