Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aggódjak? Elég neki a játék?...

Aggódjak? Elég neki a játék? Normális ez ebben a korban?

Figyelt kérdés

30-án voltunk 3 hónaposak. A napirendünk a kövkező kb.

hajnali 3-4 kajcsi

reggel 6-7 ,,

de. 9-10 ,,

du.-án 13-14 ,,

du.-án 17 ,,

és fürcsi után 19-20 óra kürül is kajcsi


a kajcsik után játszik, -unk egy kicsit kivéve hajnalban és reggel. De nem sokat, max 15-20 percet és megunja. Utána alszik. Aztán kezdődik minden elölről. Vannak napok mikor egész nap fent van de van mikor egész nap alszik csak enni kel fel. Elég neki a játék? Fejlődünk, minden nap van valami új dolog. Ami az ő életében nagy szám, pl. már kezdi markolászni a pelust, vagy ami a kezébe kerül, tornászunk, gurigurizunk, beszélek hozzá folyamatosan, kezd hangokat kiadni, figyel, mosolyog, de nem túl sokáig, gyarapodunk, de valahol azt olvastam hogy sokat kell játszani vele. De ha ideges és nyügös lesz muszáj lefektetnem.

Normális ez ebben a korban?


2009. febr. 4. 11:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
mi is 3hó-sak vagyunk szerintem tökéletes. mi már vacsora után nem szórakozunk csak "bucsúszkodok "leteszem a kiságyba és magátol alszik most reggel v. délelött a kiságyába ö szorakozik én meg csinálom a dolgom, szerintem saját magukat is kell szorakoztatni nem logok rajta mert késöbb majd nem tud nélkülem eljátszani én meg fözni!!! :))
2009. febr. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

mi sem játszunk esti kaja után meg a reggeli 2 kaja után. Sajna ő rajtam lóg, elkapattuk. Magától nem alszik el. Hát de ez van.

Nagyon jó neked hogy arra szoktattad hogy magában elaludjon, gratulálok. :-)

2009. febr. 4. 11:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia,mi 29 töltöttük a 3.hónapot.Mi is hasonlóan vagyunk,abban különbözve,hogy mi majdnem minden kaja után 1órát szórakoztatjuk egymást(rajtam lóg,vagy a pihenőszékben)és utána max 1 órát alszik,de van hogy az is kimarad.Ő is mosolyog,beszél,kezdi megtartani a csörgőt,kiveszi a cumiját....beszélget vigyorog.Intenzíven emelgeti magát hason.De sokáig nem marad el egyedül.9-én megyünk a 3 hónapos szurira majd megkérdem a dokinénit szerinte jó e ez így
2009. febr. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi :-)
2009. febr. 4. 11:44
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi 3,5 hónaposak vagyunk. Ha jó napja van, minden kajálás után játszik magában fél-egy órát. Utána foglalkoznom kell vele a következő szopásig, aludni csak elvétve alszik...Amúgy, ha az enyém lesz nyűgös én is megpróbálom elaltatni, de nagyon sokszor csak bóbiskol a kezemben, letenni nem lehet. Akkor a játék sem érdekli, csak a kezemben pihen kicsit. Vagy a hintájában. Azt szereti nagyon.
2009. febr. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!