Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babatok mennyit alszik 5...

Babatok mennyit alszik 5 honaposan napkozben?

Figyelt kérdés
mert az enyem eleg sokat ,felebred 15 percig jokedve van,aztan megint jon a szemdorzsi nyugosseg 1-2 oraig mig nehezen megint elalszik,szoval mindig almos es alszik is.Az ejszakat is atalussza,neha 1-szer felebred enni.normalis ez?
2009. febr. 4. 11:23
 1/10 anonim válasza:

Az én babám 5 és fél hónapos, napközben délelőtt durmol egy nagyot: 2-2,5 órát, kora délután 1-2 órát, este 5 körül még egy fél-1 órát. Éjszaka 9-10 órát egyhuzamban.

Kb. 1,5 órát tud fennmaradni evéssel együtt.

2009. febr. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az én kisfia is 5hónapos és nagyon jó alvó,két evés közt mindig alszik,kb.két órát van fent és jön a szunya(most is alszik:),kb.20-30percet alszik ilyenkor,este 9-től meg reggel 8-ig egyhuzamban.
2009. febr. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ez minden babánál másképp van, de ha neked segítség leírom nálunk hogy van: éjféltájt alszik el, három-négy óránként ébred enni, és alszik vissza. Kilenctől ébren van kb másfél órát, akkor visszaalszik (másfél órára kb.)

Aztán 1 körül a sétálásnál alszik. (kb egy órát) Aztán fent van kb 5ig, vagy 6ig, akkor alszik egy fél órát, utána változó, van hogy fenn van éjfélig, de olyan is hogy fél 9 körül beleszundit a szopizásba (de nem mélyen, úgyhogy ha lerakom fel is kel) Úgyhogy ha jól számolom a nap felét alvással tölti, a másik felét ébren. DÉlután és este amúgy nagyon éber, és sokat játszik, hihetetlen energia van már benne most,nagyon mozgékony. (úgyhogy ha majd egyszer elindul szaladhatunk utána...:)

Az éjjelt még nem aludta át soha (olyan volt hogy 6 órát aludt egyben, de ezt még csak kétszer csinálta)

2009. febr. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Este hét és kilenc között alszik el reggel kilenc és tíz között kel-12 órát mindig alszik. Nappal változó, van ,hogy délelőtt alszik egy nagyobbat: max másfél órát, délután max kétszer fél órát.
2009. febr. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, nálunk bejött, hogy nem fektetem le egyből amikor nyűgösködik. Kicsit még játszunk, persze csak amíg nem kellemetlen neki. Így könnyebben elalszik.
2009. febr. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Akkor ezekszerint normalis ,en meg mar kezdtem aggondni,hogy ilyen sokat alszik.
2009. febr. 4. 12:00
 7/10 anonim ***** válasza:
Az én 5 hónapos fiam össze-vissza alszik, de egyhuzamban napközben nagyon ritkán 1 órát, amúgy csak 10-20-30 perceket, kb. 3-szor egy nap. Este 8 körül elalszik, viszont 3 hete, mióta kijött a foga éjszaka többször is felkel éjféltől kezdve. Eddig 5-ig aludt.
2009. febr. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hogy csinaljatok,hogy igy alszik a babatok?;)irigylem.az en babam csak 3honapossan aludtaat az ejjelt,most 2szer is fel kel.este 8kor alszik,2kor kel,aztan 5kor,aztan 8kor.utana 10vagy 11kor alszik 1orat.utana 2kor 1orat alszik,es 4kor 30percet.legtobszor igy vagyunk,de neha egesz mas orakban alszik.
2009. febr. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
utolso vagyok.most 5hos.vagyunk
2009. febr. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az én öt és fél hónapos babám sem alszik fél óránál többet egyszerre, nagy ritkán egy órát. Éjszaka most kínlódunk, szerintem fogzik, bár nem látom még az ínyén, de húsz percenként felébred. Hajnali kettőig fent voltam vele, utána sikerült aludnia hatig. Hogy bírja?
2009. febr. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!