Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15hon kisfiam nem akar kanálla...

15hon kisfiam nem akar kanállal enni, csak cumisüvegböl. Már daraos kaját ettünk, most meg3-4kanál aztán elforditja a fejét, nem lehet egész nap kakaon meg tápszeren, a kedvenceit se kéri. Ötlet vkinek? SOS! Már néha sirok, miért csinálja.

Figyelt kérdés
2011. jan. 23. 19:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem most jönnek a rágó fogai?

a lányom karácsonytól január közepéig nem evett semmit szinte, csak cicit!Meg amit magának rághatott!Szinte abből csak a ropit!ÉS 2 hét alatt kijött 3 rágófoga!Nálunk ez volt a ludas!Szerintem már megvan most a 4.rágó is, de még nem mutatta meg! :)

2011. jan. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem is foga lehet.a fiam is csak joghurtot,tejpépet volt hajlandó enni,se gyümölcs,se főtt kaja
2011. jan. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálunk ugyan ez a helyzet!14 hónapos a kisfiam,nagy ritkán tudok a szájába kukkantani 1pillanatra.Most (nem viccelek) 6 foga jön egyszerre!!

Ma egész jól evett,de leírom neked 1 héten át mit evett!

Reggeli: 240 gr tápszer

Tízórai: 2-3 falat gyümi

Ebéd: SEMMI

Uzsonna: 1 vagy csak fél joghurt

Vacsora: SEMMI


Hát,nem egyszer sírtam el magam "etetés" közben...

2011. jan. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi,igy más a helyzet,szoval a fogak.De jo hogy eröt adtatok,türelmes leszek,mégegyszer köszi Nektek!
2011. jan. 23. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!