Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Újszülöttet merjem babahordozó...

Újszülöttet merjem babahordozóban hazahozni a kórházból, vagy a mózeskosarat válasszam inkább?

Figyelt kérdés
2009. febr. 4. 12:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
46%

A gerincének ha van mózeskosarad mindenféle képpen jobbat tennél, de ha nincs sem történik tragédia, csak abban kényelmesebben tud feküdni.

üdv. 8 hós baba anyukája

További boldog babázást

2009. febr. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
36%
szia, én mózesben hoztam haza, vállalva a kockázatot, hogy ha netán megállítana a rendőr büntetni fog. A biztonság is fontos de egy ötnapos babát ÉN nem akartam beletenni a hordozóba. Nem kell lepontozni, mindenki szíve joga, hogy mit tesz!! Nem ítélem el azokat sem akik hordozót használnak.
2009. febr. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
87%
Mi babahordóban hoztuk haza, azt be lehet kötni biztonságosan, és abban is utazott első perctől amikor autóztunk. Persze ne órákra gondolj, eleinte csak bevásárolni mentünk vele. Jókat aludt benne.
2009. febr. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
84%

Mi hordozóba hoztuk haza és még csak 3napos volt,de nem volt semmi gond,ahogy betettük a kocsiba már aludt is.Úgy vannak kialakítva ezek a hordozók,hogy kényelmes legyen a babának,és sok baba szeret is benne lenni.Az én kisfiam már 5hónapos,de a mai napig imád benne lenni és jókat szundikál benne.

5hónapos baba anyuja

2009. febr. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
89%
Külföldön szültem, eleve hordozót kértek a kórházban, azt mondták, hogy csak abban vihetem haza. Tehát választási lehetőségünk sem volt, de gondolom nem véletlenül ez itt az előírás, kétlem, hogy a babának nem a legjobbat akarják...
2009. febr. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
24%
második vagyok, miért is kellett lepontozni??
2009. febr. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
89%
Mi babahordozóban hoztuk haza. Nem a rendőrtől és az esetleges büntetéstől kell tartani, hanem attól, hogy valamelyik idióta barom autós belédszáll, de elég csak egy vészfékezés ahhoz, hogy baj legyen.
2009. febr. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
54%
Ha van mózeskosár akkor azt válaszd. Sőt, én még pólyába is beleraktam. Egyébként szerintem a babahordozó is úgy van kitalálva, hogy ne legyen baja a gyereknek. Elvégre a hasadban sem háton fekve volt..
2009. febr. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
36%

Kedves lepontozott!

Ne törődj vele.A válaszod 100%-ra helyes.

2009. febr. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
78%

Én meg a 12.19-es vagyok! Második, nem tudom ki pontozott le, de tőlem kaptál egy zöldkezet! :)))

A mózest amúgy utána már nem használtam, mindig hordozóban vittem tanácsadásra. Mondjuk belegondolva, ha a kocsiba szalad egy őrült, akkor nagyobb az esély, hogy a hordozóban nem lesz baja a picinek.

2009. febr. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!