Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csinálsz ilyenkor? Autóval...

Mit csinálsz ilyenkor? Autóval mentek, baba a babahordozóban és elkezd nagyon sírni?

Figyelt kérdés
biztos nem éhes. cumit nem szereti. ilyenkor hogyan nyugtatod meg? kivegyem? vagy az balesetveszélyes?
2011. máj. 9. 17:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Mi olyankor félreállunk, megszoptatom, és megnyugtatom, és aztán visszateszem!
2011. máj. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Nem írtad mennyi idős, legöthető-e már a figyelme.


Kisfiam 9 hónapos, gyűlöl bekötve lenni mert állandóan jönne-menne, ezért én is küzdök ezzel. A szoptatás nálunk nem megy mert már nem szopizik.

Megpróbálm lekötni a figyelmét, mindenféle játék van nálam, buláta amit rágcsálhat, játék amivel zöröghet, bábozok neki, stb.

2011. máj. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
58%
Én énekelek neki mondókákat, akkor megnyugszik egy darabik. 11 hónapos
2011. máj. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

4 hónapos. énekeltem, de őt énekkel ilyenkor nem lehet megnyugtatni. a Hungária krt. kellős közepén belső sávban dugóban voltunk, nem is tudtunk félreállni.


én bedugtam a kisujjam a szájába, hogy szopizza, mintha cumi lenne.


csak kíváncsi lennék más ilyenkor mit csinál, hátha jobb ötletet kapnék.

2011. máj. 9. 18:30
 5/19 anonim ***** válasza:
Mit csinálok? :-) Hát komplett hülyét magamból. :D Grimaszolok, mondókázok, mindig van nálunk játék ilyenkor vagy megitatom. Kivenni nem szabad, meg értelme sem volna, mivel úgyis újra elkezdene sírni amint visszateszed.
2011. máj. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
azon kívül,hogy nem veszem ki,próbálom elterelni a figyelmét.Soha,semmilyen körülmények között nem venném ki menet közben.soha nem bocsátanám meg magamnak,ha akkor történne valami,és megmenthette volna az életét az ülés.inkább ordítson,mint meghaljon,vagy megsérüljön
2011. máj. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Bekapcsolom a cd-t vagy énekelek,mondókázok,esetleg egy csörgőt,rágókát a kezébe adok!Soha nem venném ki,nehogy baj legyen,meg nehogy megszokja és máskor is csinálja a ribiliót!Egyik ismerős anyuka 1 x vette ki útközbe a babáját a hordozóból(természetesen nem ő vezetett)és azt mondta,hogy utánna minden autóút teljes rémálom volt mert mindíg azt akarta volna a baba,hogy vegye ki anyuka!3 éves koráig ez miatt nemtudtak 20 km-nél messzebbre menni,na én ezt nem akarom mert sokat vagyok egyedül a babámmal és menni kell bevásárolni,ügyeket intézni meg hát valamikor jó volna elmenni egy kis családi kirándulásra is messzebbre!
2011. máj. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Nem vettem ki soha egyiket sem.

Hátul ülnek ketten (2,5 éves, 6 hós). Mindkettő utál autózni, a nagy szenved (jó hangosan: anyaaaaaaaaaaaa szálljunk kiiiiiiiii), a kicsi meg ordít, mint akit nyúznak.

Ez van, már megszoktam, de néha muszáj menni autóval is.

Elöl ülök, én vezetek, ők meg hátul szenvednek.

2011. máj. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Én volt, hogy megálltam, de nem volt értelme mert ahogy elindultunk újrakezdte. Úgyhogy hagytam hagy ordítson, beszéltem hozzá vagy énekeltem, de nem vettem ki. Ha pedig más is volt a kocsiban és muszáj volt elhallgattatni, akkor nálunk a telefonról hangosan lejátszott zene jött be (konkrétan a "my number one":))) Egy idő után már az első taktusoknál elhallgatott. Egyébként ezt otthon is használtuk, sokszor erre aludt el.
2011. máj. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
nahát, hogy én milyen szerencsés vagyok. az enyém mindig elaludt. lassan 4 éves lesz, de ha hosszabb útra megyünk még mindig elnyomja az álom. én azt hittem ez mindenkinél így van.
2011. máj. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!